“Tet skoliņa bērniem” ciemojas Valmieras pirmsskolas izglītības iestādē “Vālodzīte”

Tet skoliņa bērniem


Laikā no 12. septembra līdz 4. oktobrim norisinājās Tet pedagogu aptauja par bērnu digitālo drošību ar iespēju laimēt izzinoši izklaidējošu pasākumu bērniem savā mācību iestādē. Aptaujā piedalījās vairāk kā 300 dalībnieku un Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” bija viena no sešām izglītības iestādēm Latvijā, kura ieguva galveno balvu – “Tet skoliņa mazajiem – kopā ar Ričiju Rū!”. Jautro un izzinošo pasākumu vadīja Tet skoliņas skolotājs Mārtiņš Počs.

Bērniem Tet skoliņā pievienojās arī muzikālais lācēns Ričijs Rū, kurš ar jautrām un tematiskām dziesmiņām, radošiem uzdevumiem un spēlēm kopā noskaidroja, kā darbojas internets un kādas iespējas tas piedāvā. Sadarbībā ar Drošāka interneta centru Drossinternets.lv bērni uzzināja – kāpēc pārmērīga aizraušanās ar interneta lietošanu var būt kaitīga, vai drīkst ticēt visam internetā redzamajam, kā izvairīties no riskiem un kā izmantot internetu pēc iespējas radošāk un izglītojošāk. Pasākuma mērķis bija bērniem vieglā un saistošā veidā veicināt izziņas procesu par drošu un atbildīgu interneta lietošanu.

Mazie vālodzēni ar aizrautību mācījās, dziedāja, skatījās filmiņu “Ričijs Rū un internets” un guva pozitīvas emocijas. Bērni ar sajūsmu sagaidīja savu iemīļoto lācēnu Ričiju Rū.

Pasākuma noslēgumā katrs bērns saņēma Tet skoliņas diplomu par to, ka ir kļuvis par drošāku interneta lietotāju, kā arī dāvanas, kas palīdzēs izzināt vairāk un rūpēties par drošību.

Paldies kompānijai Tet par sociālo iniciatīvu un rūpēm par bērnu drošību un izglītošanu internetā!

Informāciju sagatavoja:
Ivita Rozīte-Vazdiķe, Valmieras PII “Vālodzīte” skolotāja