Tautas Lietišķās mākslas studija “Valmiera” pasākumā “Satiec savu meistaru” aicina apgūt aušanas prasmes

Tautas Lietišķās mākslas studija “Valmiera” pasākumā “Satiec savu meistaru” aicina apgūt aušanas prasmes

9. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” telpās Rūpniecības ielā 25C, Valmierā, tradicionālā pasākuma “Satiec savu meistaru” ietvaros ikviens aicināts apgūt pirmās aušanas prasmes un iemaņas.

Studijas “Valmiera” vadītāja Baiba Mince pastāstīja, ka praktisku nodarbību laikā ikviens varēs gan vērot, gan apgūt šķērošanu ar lāpstiņu, bizes ievilkšanu stellēs, steļļu iekārtošanu un aušanas procesu. Interesentiem bez priekšzināšanām būs iespēja uzaust sev auduma paraudziņu. “Ļoti iespējams, ka tieši šī satikšanās un nodarbības cilvēkiem, kuri ikdienā nenodarbojas ar aušanu, būs nepieciešamais stimuls aizrauties ar šo nodarbi,” saka Baiba Mince, piebilstot, ka dalība pasākumā ir bez maksas. Visi laipni aicināti!

Akciju “Satiec savu meistaru 2022” organizē Latvijas nacionālais kultūras centrs.

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra
projektu vadītāja komunikācijas un
sabiedrisko attiecību jautājumos