Tautas deju lielkoncerts Valmieras estrādē notiks 5.jūnijā

Atcelts tautas deju lielkoncerts 1. jūnijā Valmieras estrādē

Tautas deju koncerts “Dejojot klausījos, ko stāstīja Meža māte”, kas 1. jūnijā nenotika nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ, norisināsies trešdien, 5. jūnijā, plkst. 20.00 Valmieras estrādē.

Lēmums par koncerta pārcelšanu uz 5. jūniju pieņemts, uzklausot un ņemot vērā arī tautas deju kolektīvu vadītāju un dejotāju viedokli. Rūpējoties par koncerta dalībnieku drošību, koncerts notiks tikai dejošanai labvēlīgu laikapstākļu gadījumā.

Uz 1. jūnija koncertu iegādātās biļetes derīgas koncerta apmeklējumam 5. jūnijā.

Koncertā “Dejojot klausījos, ko stāstīja Meža māte” Valmieras estrādē tiksies ap 1300 dejotāju – Valmieras novada bērnu, jauniešu, vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvi, aicinot piedzīvot to īpašo sajūtu, kas dzīvo tautas deju rakstos.

“Tu stāvi pasaules vidū. Paskaties apkārt. Nekā vēl nav. Viss ir tikko sācies. Balta lapa rakstīs baltu sākumu. Un Laimiņa liks baltu ziedu mazajā rociņā. Viss tikai sākas,” ar šādiem vārdiem sāksies lielkoncerts. “Izdejosim mūžseno stāstu par cilvēku un dabu. Cilvēku dabā. Cilvēku kā neatņemamu dabas daļu. Šis koncerts būs īpašs, jo uz skatuves redzēsim dejotājus no pašiem mazākajiem, kam viss tikai sākas, līdz viedajiem, daudz pieredzējušajiem,” stāsta koncerta režisore Gunita Bārda.

Tautas deju lieluzvedumā iekļautas 24 dejas, kas stāsta par cilvēka dzīves ritējumu, dabu, darbu, latvisko dzīvesziņu, vērtībām. Tās izdejos dažādu paaudžu dejotāji, ļaujot skatītājam saskatīt to īpašu stāstu, kas šobrīd svarīgs tieši viņa dzīvē.

Lielkoncerta režisore – Gunita Bārda, mākslinieciskais vadītājs – Jānis Kalniņš.

Ieeja no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00.

Ieejas maksa: 5 EUR (“Biļešu paradīze” kasē un norises vietā pirms lielkoncerta). Bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot) ieeja ir bez maksas.