Tapis jauns tūrisma video par Valmieras novadu

Kad ieskaties pulkstenī un jau atkal redzi vienpadsmit un vienpadsmit minūtes. Vai uz ielas pamani ļaudis ar vienādām jakām. Vai redzi tikai dzeltenas mašīnas. Tu zini, kā tas ir! Tāpat ir ar Valmieras novadu. Ja redzi labu mantu, tā noteikti nāk no šīs puses. Vai tas būtu kas ēdams vai citādi baudāms. Kur slēpjas atbilde? To iespējams noskaidrot Valmieras novada Tūrisma pārvaldes jaunajā tūrisma video par Valmieras novadu.  

Viesojoties Valmieras novadā, piedāvājuma klāsts ceļotājam ir ļoti plašs un daudzveidīgs, tik daudz vietu un lietu, ko pieredzēt vai nobaudīt, bet “odziņa” slēpjas kur citur. Tā ir vietējo apņēmība tiekties uz labāko, viesmīlība un humora dzirksts, spēks un enerģija, kas nāk no dabas dzīlēm un ciemošanos Valmieras novadā padara neaizmirstamu.

Video tapis sadarbībā ar radošo reklāmas aģentūru “Enter Creative” un galvenā tēla lomā iejuties Valmieras drāmas teātra aktieris Krišjānis Strods.

Tūrisma video skatāms Visit Valmiera YouTube kontā, Valmieras novada oficiālajā tūrisma vietnē visit.valmiera.lv, kā arī Visit Valmiera sociālo mediju kontos Facebook un Instagram. Uz tikšanos Valmieras novadā!

Informāciju sagatavoja: Baiba Misiņa, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes mārketinga speciāliste. Mob. tālr.: 25770028, visit.valmiera.lv