Tālaviešiem medaļas ziemas meistarsacīkstēs 2022

Tālaviešiem medaļas ziemas meistarsacīkstēs 2022

BMX sporta klubs “Tālava/VBSS” aizvadītās nedēļas nogalē organizēja BMX „Indoor ziemas čempionāta 2022” sacensības Strazdiņa ziemas iekštelpu treniņu bāzē “Indoor” pie Valmieras.

Piedaloties sacensībās, vislielāko prieka gandarījumu no tām guva paši dalībnieki, jo tajās piedalījās tikai BMX sporta klubs „Tālava” mazākie braucēji līdz 10 gadu vecumam. Azarts un konkurences klātbūtne bija jūtams, tomēr ik katrs dalībnieks priecājās par savu ieguldījumu un kāds neslēpa sajūsmu par savu pirmo kausu.

Jau 2. un 3.aprīlī Itālijas pilsētā Veronā startēs pirmie Eiropas kausa izcīņas posmi BMX riteņbraukšanā. Eiropas kausa sacensību sezonā šajā gadā iekļauti kopumā divpadsmit posmi. 11. un 12. posms, kā noslēdzošie, tiks aizvadīti divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”

BMX sporta kluba “Tālava” darbības mērķis ir sporta popularizēšana un attīstība Vidzemē un Latvijā, augstu rezultātu sasniegšana sportā, sporta pasākumu organizēšana, sportistu dalības organizēšana visu rangu sacensībās, sporta kluba bāzes uzturēšana un attīstība. BMX klubā “Tālava” darbojas vairāk kā 70 sportisti.

Lai jau šajā sezonā pievienotos BMX sporta klubam “Tālava” un uzsāktu nodarboties ar BMX velosportu, zvani kluba vecākajam trenerim Olafam Lakučam pa tālruni 28330999.