“Swedbank” aicina uzņēmējus piedalīties “Uzņēmēju pieredzes dienās 2023”

"Swedbank" aicina uzņēmējus pieteikties "Uzņēmēju pieredzes dienām 2023" novembrī.

“Swedbank” aicina uzņēmējus pieteikties “Uzņēmēju pieredzes dienām 2023” novembrī.

Pasākums domāts, lai uzņēmēji dalītos savā pieredzē un zināšanās par biznesa attīstību ar citiem uzņēmējiem un interesentiem, kuri vēlas iepazīt dažādu uzņēmumu un organizāciju pieredzi, iegūt jaunus biznesa kontaktus un, iespējams, kopīgi radīt jaunas biznesa idejas.

Pieredzes dienu laikā ikviens uzņēmums un organizācija ir aicināti organizēt vizīti savā uzņēmumā, kopīgu diskusiju, forumu vai citu pasākumu sev piemērotākajā formātā, dalību reģistrējot platformā “www.pieredzesdienas.lv”.

Uzņēmēju pieredzes dienas Latvijā norisināsies no 13. novembra līdz 17. novembrim Pasaules uzņēmējdarbības nedēļas laikā, kas vienlaicīgi notiek 180 valstīs.

Uzņēmēju pieredzes dienās arī šogad aicināti piedalīties ne tikai uzņēmumi, kas jau veiksmīgi darbojas nozarē, bet arī eksperti, uzņēmumu darbinieki, valsts institūciju un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī mācībspēki, kuru ikdiena saistīta ar uzņēmējdarbības jomu. Tēmu loks un pasākuma formāts ir katra Pieredzes dienu dalībnieka brīva izvēle, pielāgojot to savām šī brīža aktualitātēm un vajadzībām. Pēc pasākuma reģistrēšanas platformā “www.pieredzesdienas.lv”, ikviens interesents varēs pieteikties uzņēmumu un organizāciju piedāvātajos pasākumus.

Uzņēmēju pieredzes dienu digitālo platformu nodrošina “Swedbank”, iniciatīvu organizējot sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), kā arī šogad iniciatīvai piepulcējoties Latvijas Darba devēju konfederācijai (LDDK).

Pasaules uzņēmējdarbības nedēļa ir starptautiska kustība, kuras laikā dažāda veida pasākumi notiek vairāk nekā 180 valstīs – to veido desmitiem tūkstošu pasākumu, aktivitāšu un konkursu, kas iedvesmo miljoniem cilvēku izpētīt viņu kā uzņēmēju potenciālu, vienlaikus dibinot kontaktus un veicinot sadarbību. Tā tika sākta 2008.gadā ar nacionālajām kampaņām 77 valstīs un ir paplašinājusies līdz aptuveni 10 miljonu dalībnieku iesaistei. Latvijā Pasaules uzņēmējdarbības nedēļas organizators ir “Swedbank”, kas jau sesto gadu pēc kārtas aicina uzņēmējus dalīties pieredzē.

Informācijas avots:

Ziņu aģentūra “LETA”