Svinīgi atklāts reģionālā autoceļa Valka – Rūjiena atjaunotais posms

Svinīgi atklāts reģionālā autoceļa Valka – Rūjiena atjaunotais posms

Pirmdien, 14. novembrī, atklāja reģionālā autoceļa Valka – Rūjiena (P22) atjaunoto posmu no Kārķiem līdz Naukšēniem (28,33. – 42,48. km).

Svinīgajā pasākumā Kārķos pie tautas nama piedalījās VSIA “Latvijas Valsts ceļi” valdes loceklis Gundars Kains, SIA “Limbažu ceļi” valdes priekšsēdētājs Andis Zaļaiskalns, Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis un Valmieras novada pašvaldības Naukšēnu apvienības pārvaldes vadītājs Jānis Zuments.

“Tagad no Rūjienas uz jebkuru pusi var aizbraukt pa ceļu ar asfaltbetona segumu,” uzsvēra VSIA “Latvijas Valsts ceļi” valdes loceklis Gundars Kains un piebilda: “Šis atjaunotais ceļa posms ir vēl viena dāvana svētkos visiem ceļu lietotājiem. Lai labi ripo!”

Naukšēnu apvienības pārvaldes vadītājs Jānis Zuments svētku priekšvakarā uzsvēra: “Šis ir brīnišķīgs ievads svētku sajūtai. Par šo posmu prieks noteikti ir visiem ceļu lietotājiem. Paldies par ieguldīto darbu un atbalstu. Plānosim arī tālāk ceļu uzlabošanu Latvijā!”

Atjaunotā ceļa posma atklāšanas svētkus ieskandināja Mārtiņdienas ķekatnieki. Jauno ceļa segumu ar dažādiem braucamrīkiem novērtēja parādes “Mans dzelzs rumaks” dalībnieki.

2015. gadā ar ES fondu finansiālu atbalstu pārbūvētajam posmam veikta izlīdzinošā frēzēšana, aizpildītas plaisas un ieklāta jauna asfaltbetona dilumkārta. Remontdarbu laikā ir sakārtota arī ūdens atvade, likvidēts nomaļu apaugums, iztīrīti grāvji, atjaunotas caurtekas. Kārķu centrā pie autobusu pieturvietas atjaunots rotācijas aplis un gājēju celiņam atjaunotas apmales un asfaltbetona segums. Atjaunoti arī abi posmā esošie tilti pār Ķires upi, nomainītas nolietotās vai bojātās ceļazīmes un signālstabiņi. Darbus veica SIA “Limbažu ceļi”, bet būvuzraudzību – SIA “Būvju profesionālā uzraudzība”.