Svinēsim Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu kopā!

Balts galdauts kā balts karoga viducis. Ap to cilvēki, kuros mantojums par brīvu Latviju un atbildība, ka pašos ir tas turpinājums. Lai skaista Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadiena!

Balts galdauts kā balts karoga viducis. Ap to cilvēki, kuros mantojums par brīvu Latviju un atbildība, ka pašos ir tas turpinājums. Lai skaista Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena!

Valmierā

No 2. līdz 26. maijam Valmieras Integrētajā bibliotēkā aicinām apskatīt grāmatu izstādi “Mātes svētums, mātes sirds”.

4.maijā plkst. 16.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies svētku koncerts “Jaunieši Valmierai”. Piedalīsies Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan”, Yamaha Mūzikas skola, mūsdienu deju grupa “Baltā”, TDA “Gauja”, JDK “Sadancis”, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs “Pārgaujas delveri”, Valmieras Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs “Pērkonītis”, Hip hop deju grupa “Divided”, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” ekstrēmo sporta veidu pulciņa dalībnieki, Valmieras novada BMX klubu “Valmieras puikas” un “Tālava” sportisti. Valmieras Kultūras centra vestibilā varēs aplūkot Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas veidotu darbu izstādi. Ieeja bez maksas, iepriekš saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē.

Restorāna “Akustika” kultūrtelpā 6. maijā plkst. 18.00 koncertā par godu Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienai uzstāsies Ieva Akuratere (balss), Leons Sējāns (ģitāra) un Matīss Akuraters (perkusijas). Ieejas maksa ir 25 EUR.

Bērzainē

Maijā un jūnijā Bērzaines Tautas namā būs skatāma Valmieras fotobiedrības “Valmieras atspulgs” darbu izstāde “Te mēs dzīvojam”.

Bērzaines Tautas namā 3. maijā plkst. 20.00–02.00 norisināsies ballīte un karaoke dziedāšana tēva un dēla – DJ Gaiča un DJ Krix – vadībā. Ieejas maksa – 5 EUR.

Burtniekos

4.maijā plkst. 15.00 Baltā galdauta svētki notiks Burtniekos, bērzu birzī pie Burtnieku pagasta bibliotēkas. Būs sadziedāšanās svētku noskaņās. Norisināsies Oskara Rubeņa fotoizstādes “Mans redzējums” atklāšana, ko muzikāli bagātinās Karīna Vitnija Kazaka (saksofons). Lietus gadījumā norise būs Burtnieku Kultūras centrā. Aicinām līdzi ņemt groziņu.

Dikļos

Maijā aicinām Dikļu Kultūras centrā apskatīt latviešu tautastērpu izstādi “Man deviņi raibi brunči”.

Ēvelē

3.maijā plkst. 17.00 Ēveles Tautas namā Baltā galdauta svētku priekšvakarā aicinām uz sadziedāšanos.

Lodē

Lodes Kultūras namā 4. maijā plkst. 14.00 ar koncertprogrammu “Lai Latvija zied…”, veltītu Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienai, uzstāsies Ainārs Bumbieris. Ieejas maksa – 3 EUR.

Mazsalacā

4.maijā aicinām uz Baltā galdauta svētkiem Mazsalacas Kultūras centrā. Plkst. 17.00 – koncertā “Dvēseles dziesma” uzstāsies Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis. Pēc koncerta tikšanās ar bijušo Latvijas Valsts prezidentu Andri Bērziņu un Latvijas Republikas Augstākās Padomes deputātu Ivaru Briedi. Sarunu vadīs biedrības “Mazsalacas barikāžu atbalsta biedrība” priekšsēdētājs Ojārs Beķeris.

Naukšēnos

3.maijā plkst. 19.00 Naukšēnu Kultūras namā aicinām vakarēt dziesmās un dejās kopā ar folkloras kopu “Mežābele” no Jērcēniem.

No 8. maija līdz 9. jūnijam Ķoņu pagasta bibliotēkā aicinām apskatīt Valmieras muzeja ceļojošo izstādi “Kur karogs plīvo”.

Rūjienā

Rūjienas vidusskola aicina uz pavasarīgu kopā būšanu. Tuvojoties Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienai un svinot pavasara atnākšanu, 3. maijā plkst.18.00 Rūjienas vidusskolas skolēni tiksies pavasara noskaņu koncertā “Kopā būt” Rūjienas Kultūras centrā. Aicināts ikviens interesents! Koncertā piedalīsies skolas tautisko deju kolektīvi, kori un ansamblis, Rūjienas vidusskolas pūtēju orķestris, kā arī instrumentspēles ansambļi. Uzstāsies arī topošie pirmklasnieki – pirmsskolas izglītības iestādes “Vārpiņa” dejotāji.

4.maijā plkst. 18.00 Rūjienas Kultūras centrā aicinām uz Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītu koncertu “Teci, Saulīt”. Skanēs mūsdienu latviešu komponistu mūzika, latviešu tautasdziesmu apdares, kā arī fragmenti no rokoperas “Lāčplēsis” un Kārļa Lāča mūzikla “Pūt vējiņi” īpaši šim mūziķu sastāvam veidotās aranžijās. Koncertā piedalīsies Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi: Evelīna Šīmane (flauta), Fēlikss Siliņš (klavieres, sitaminstrumenti), Irbe Karlsone (čells), Toms Dimitris (ģitāra), Marija Jenča (kokle), Annija Vilka (vokāls), Paula Žuga (vokāls, saksofons), Agnese Muste (taustiņinstrumenti) un Rūjienas vidusskolas meiteņu koris (diriģente Digna Gailīte).

Strenčos

4.maijā plkst. 12.00 Strenču ev. lut. baznīcā norisināsies koncerts “Ar ticību sirdī” – koklētāja Ieva Veide, ērģelniece Līga Ivāne. Ieeja: ziedojums dievnamam.