Svinēsim kopā Valmieras Mūzikas skolas 101.dzimšanas dienu!

7.oktobrī plkst.19.00 pie Valmieras Mūzikas skolas visi mīļi aicināti uz koncertuzvedumu “Kā krāsas mūzikas instrumentus spēlēt mācījās”, atzīmējot skolas 101.dzimšanas dienu.

Uzveduma stāstu veido dziedātājas un dziesmu autores Elīnas Krastiņas līdz šim nepublicēti dzejoļi par to, kā divām krāsām – Zilajai un Baltajai – veicas ar dažādu mūzikas instrumentu spēles apguvi. Abas krāsas pašu spēkiem cenšas iemācīties spēlēt deviņus dažādus mūzikas instrumentus. Nepareizi tos spēlējot, krāsas iekļūst nepatikšanās. Mūzikas instrumenti izdveš dīvainas skaņas vai neskan vispār, un nebēdnīgās krāsas cenšas saprast, kāpēc tā notiek… Kādi tam bija iemesli, uzzināsi uzvedumā “Kā krāsas mūzikas instrumentus spēlēt mācījās”.

Koncertuzvedumā piedalīsies: Uģis Točs (Zilā krāsa), Erīda Cepurīte (Baltā krāsa), Jānis Skrastiņš (direktors), mūziķis Mārtiņš Roziņš un Valmieras Mūzikas skolas pedagogi: Maija Ozola, Līga Ivāne, Viktors Eunapu, Māris Rozenfelds, Elita Ezermale, Aleksandrs Pļeskačs.

Pasākums notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.

Uzmanību! 7.oktobrī no plkst.8.00 līdz plkst.21.00 saistībā ar koncertuzveduma norisi būs slēgta Pilskalna iela. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!