Sveikti Valmieras novada jaunatnes sporta laureāti

Valmierā 11. martā sveikti Valmieras novada jaunatnes sporta laureāti un viņu treneri, kuri pagājušajā gadā uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus vietējā un starptautiskā mērogā.

Valmierā 11. martā sveikti Valmieras novada jaunatnes sporta laureāti un viņu treneri, kuri pagājušajā gadā uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus vietējā un starptautiskā mērogā.

Apbalvojumu – izaugsmes medaļu – saņēma 57 jaunie sportisti, tajā skaitā 24 izlases dalībnieki, kuri startējuši un uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus Eiropas un pasaules mēroga sacensībās, un 41 treneris. Apbalvojumu saņēma sportisti: Ādams Svensons, Adrija Dārta Siliņa, Agate Caune, Aija Denija Trēziņa, Aleksis Gedrovics, Anna Emīlija Suta, Anna Juraša, Arīna Babre, Dana Bortkēviča, Daniela Supe, Daniels Šimaņecs, Dans Patriks Dukurs, Dāvis Jānis Elberts, Elizabete Slotiņa, Elvis Laškovs, Emīls Andrejs Skrabis, Emīls Mārtiņš Treimanis, Emīls Varslavāns, Gustavs Ankravs, Hanna Gabriela Ziemiņa, Jēkabs Keišs, Jēkabs Ločmelis, Kārlis Pedraudzis, Kerija Aleksandra Fjodorova, Klaids Maļcevs, Kristaps Miķelsons, Kristaps Riekstiņš, Kristiāns Anrī Pētersons, Liene Mālniece, Līva Lizete Glāzere, Madara Bērziņa, Markuss Dumpis, Markuss Zariņš, Markuss Zvīnis, Marta Luīze Pētersone, Marta Marksa, Martins Bokta, Mārtiņš Plaudis, Matīss Sils, Pēteris Dambekalns, Rainers Zviedris, Ralfs Frīdvalds, Ralfs Jurjānis, Ralfs Matīss Balodis, Reds Rullis, Renārs Orlovskis, Rihards Jānis Liepiņš, Rita Krauja, Rolands Bratčikovs, Rūdolfs Aumeistars, Rūdolfs Rudmiezis, Rūdolfs Zenģis, Sanda Lapiņa, Sanija Ramona Ābeltiņa, Valters Jansons, Voldemārs Fūrmanis un Zane Andersone. Apbalvojumu saņēma treneri: Aigars Belasovs, Aiva Miķesone, Alvis Čākurs, Andis Bērziņš, Artūrs Pauliņš, Baiba Kaufmane, Dāvis Puksts, Emīls Putniņš, Gatis Ērglis, Gatis Kalniņš, Gatis Melderis, Gints Trēziņš, Guntars Aumeistars, Guntars Markss, Inga Dzene, Ingars Matisons, Ingus Ķirsis, Ivars Jēkabsons, Jurģis Kalns, Juris Zilberts, Kaspars Pakers, Kitija Līgate, Laura Pētersone, Līga Dzene, Līga Valdmane, Megija Stalberga, Normunds Zvejnieks, Ojārs Melderis, Olafs Lakučs, Oskars Virsis, Pēteris Karlivāns, Raitis Ravinskis, Reinis Jurašs, Roberts Treimanis, Roberts Zeile, Ruslans Sadikovs, Sandis Amoliņš, Sandis Krasts, Santa Paegle, Tamazs Pertija un Vladimirs Širjājevs.

Jaunatnes sporta laureātus un viņu trenerus sveica Valmieras novada sporta skolu direktori: Valmieras Sporta skolas direktore Līga Dzene, Rūjienas Sporta skolas direktore Līga Stupele un Kocēnu Sporta skolas direktors Jānis Dainis, kā arī Bertānu Valmieras basketbola skolas vadītājs Roberts Zeile.

“Sezona bijusi augstvērtīgu rezultātu bagāta. Paldies sportistiem un treneriem par nenogurstošu darbu, spēju pielāgoties apstākļiem un neapstāties attīstībā! Paldies sportistu ģimenēm un līdzjutējiem, jūsu atbalsts ir labākā motivācija! Valmieras Sporta skolas vēstures lappusēs pērnajā gadā tapis vēl kāds būtisks ieraksts. Skola savu 60. dzimšanas dienu sagaidīja jaunā mājvietā – Jāņa Daliņa stadionā. Pārbūvētais stadions un jaunā manēža ir milzīgs solis ikviena Valmieras novada sportista un sporta entuziasta izaugsmē un iespējās pilnveidoties. Šodien atskatāmies uz pagājušā gada labākajiem sasniegumiem un turpinām panākumus svinēt ar jauniem mērķiem. Paldies!” pateicās Valmieras Sporta skolas direktore Līga Dzene.

“Jau pirmajās sacensībās, kas norisinājās atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā, – Valmieras novada atklātajā čempionātā vieglatlētikā – Marta Marksa sasniedza jaunu Latvijas rekordu 100 metru barjerskrējienā U-20 vecuma grupā. Ik dienu pieredzam, kā stadionā soli pa solim tuvāk mērķiem dodas jaunie sportisti. Jūsu attieksme, vēlme pilnveidoties un enerģija ir apliecinājums, cik svarīgi ir nodrošināt kvalitatīvu infrastruktūru un cik liels atbalsts tas ir sportistu izaugsmē, neskatoties, vai tie ir pirmie gadi sporta dzīvē vai gatavošanās jau nākamajām olimpiskajām spēlēm. Paldies par emocijām, paldies par lielo darbu un motivāciju! Lai lieliska arī šī sezona!” vēl Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Godalgas tika pasniegtas 15 dažādos sporta veidos: airēšanas slalomā, basketbolā, badmintonā, BMX riteņbraukšanā, futbolā, florbolā, golfā, galda hokejā, hokejā, jāšanas sportā, motokrosā, triatlonā, orientēšanās sportā, peldēšanā un vieglatlētikā.

Norisi bagātināja Rīgas Cirka mākslinieki. Par muzikālo noformējumu rūpējās 2021. gada televīzijas šova “X Faktors” uzvarētāja Grēta Grantiņa, mūziķis Ēriks Upenieks un DJ All-Viss.

FOTOGALERIJA