Sveicam Lidiju Ustinovas kundzi 102. dzimšanas dienā!

Burtnieku apvienības pārvaldes vadītāja Kristīne Auziņa, Lidija Ustinova un Burtnieku pagasta saimniecības vadītājs Vladimirs Skļarskis

Šodien, 15. februārī, 102. dzimšanas dienu atzīmē Burtnieku iedzīvotāja, ilggadēja Burtnieku Ausekļa pamatskolas (tolaik Burtnieku astoņgadīgās skolas) sākumskolas skolotāja Lidija Ustinova.

Viesus no Valmieras novada pašvaldības jubilāre sagaidīja možā un priecīgā noskaņojumā un labprāt dalījās atmiņās par savu dzīvesgājumu.

Lidijas kundze ir dzimusi Kirovas apgabalā Krievijas vidienē, tur arī uzsākusi darba gaitas kā sākumskolas skolotāja, tālāk dzīves ceļš atvedis uz Latviju. Pēc nedaudziem Rīgā pavadītiem gadiem pārcēlusies uz Burtniekiem. 60. gados sākusi strādāt Burtnieku astoņgadīgajā skolā, kur mācības notika divās plūsmās – latviešu un krievu, un skolas ēka atradās Burtnieku ciema centrā. Darbs Burtnieku skolā turpinājās līdz pensijas vecuma sasniegšanai.

Lidijas kundzes dzīvi bagātina meita un znots, mazdēls ar ģimeni, kurā aug mazmazdēls un mazmazmeita. Brīvajos brīžos labprāt rosās piemājas dārziņā un, lai saglabātu mundrumu arī cienījamā vecumā, atvēl laiku kustībām.

Sirsnīgi sveicam un vēlam veselību, možu garu un gaišu skatu uz dzīvi!

Attēlā (no kreisās puses): Burtnieku apvienības pārvaldes vadītāja Kristīne Auziņa, Lidija Ustinova un Burtnieku pagasta saimniecības vadītājs Vladimirs Skļarskis.