Sunīte Urga un draugi no Latvijas Televīzijas raidījuma “Pa straumei” apceļo Salacas upi

21. martā plkst. 21.10 LTV1 un REplay.lv skatītājus aizraujošā ceļojumā līdzi ņems Latvijas Televīzijas raidījuma “Pa straumei” galvenā varone Urga un viņas draugi Roberts Grandāns un Elīna Zvejniece, kuri apceļos sniegā klāto Salacas upi un tās krastus.

Roberts, Elīna un Urga nav vieglā ceļa gājēji. Vasarā pa Salacu viņi ir braukuši, tāpēc tagad nolēmuši to izzināt ziemā. Vidzemnieces Salacas iepazīšanas stāsts sāksies Burtniekos, pie Burtnieku muižas. Uz ezera, no kura iztek Salaca, jaunieši piešaus roku zemledus makšķerēšanā, Mazsalacā iesaistīsies sveču liešanā, bet pie Skaņākalna grims siltas gaismas pielietās sarunās ar Elīnas vecvecākiem. Nokļuvuši Staicelē, ceļotāji noskaidros, kā radusies šī šarmantā pilsētiņa un kāds ir tās sakars ar stārķiem. Virzoties līdzi Salacas straumei, jaunieši nonāks pie interesantajām Vīksnu alām un profesionāliem lašu makšķerniekiem. Ceļojuma galapunktā, Salacgrīvā, kopā ar Salacgrīvas jauniešiem iepazīs ostas pilsētas skaistākās vietas, savukārt rūpnīcā “Brīvais vilnis” dažas labs pirmo reizi mūžā nogaršos šprotes.

Projekts tapis studijā Paēdis.lv sadarbībā ar Latvijas sabiedrisko televīziju.

Raidījuma “Pa straumei” 5. sezonas sērija par Salacas upi – 21. martā plkst. 21.10 LTV1 un REplay.lv

Papildu informācija:
Evelīna Stiene
Komunikācijas speciāliste
VSIA Latvijas Televīzija
Tālr.: 29346771
E-pasts:
www.ltv.lsm.lv