Strenču slimnīcas parkā tiek stāstīti Rudens stāsti

Strenču slimnīcas parkā tiek stāstīti Rudens stāsti

Kad lapas koku galotnēs dzeltē, debesu klajumu šķeļ gājputnu kāši un tālumā dzirdamas dzērvju klaigas, klāt ir rudens. Rudens ir laiks, kad daba stāsta savu stāstu, tāpēc jau otro gadu VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” parkā vienuviet iespējams apbrīnot slimnīcas darbinieku interpretāciju par šī gada Rudens stāstu. No 16. līdz 19. septembrim slimnīcas parka teritorijā iespējams vērot slimnīcas darbinieku veidotus tematiskos rudens velšu stūrus.

Šogad slimnīcas parkā atrodamas ziedu gleznu kompozīcijas, āboli ceļi, rudens velšu krāvumi un daudz dažādas dārzeņu radības, kas pārsteigs ikvienu ar savu izskatu.

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa: “Rudens stāsti mūsu slimnīcā ir aktivitāte, kad ikvienā darbiniekā mostas radošuma gars un lepnums par vasarā paveikto un izaudzēto savos dārzos. Aktivitātē vieno un saliedē mūsu kolektīvu, vienlaikus arī aicina sabiedrību iegriezties mūsu slimnīcas teritorijā, tādējādi veicinot sabiedrības izpratni par psihiskas veselības aprūpes procesu. Lai nodrošinātu uzturā patērējamo rudens velšu pilnu dzīves ciklu, pēc aktivitātes, tie tiks nodoti slimnīcas virtuvei ziemas gardumu pagatavošanai mūsu slimnīcas pacientiem.”

Informāciju sagatavoja:
Alīna Kitnere, VSIA “Strenču PNS”