Strenču slimnīcā darbu uzsāk ārste psihiatre Liene Helēna Konošonoka

Liene Helēna Konošonoka

Ar prieku paziņojam, ka VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) komandai pievienojusies ārste-psihiatre Liene Helēna Konošonoka. Ārstes ikdienas darbs noritēs stacionāra 2. nodaļā un psihiatriskās rehabilitācijas dienas stacionārā.

Dr. Konošonoka norāda: “Pirms 5 gadiem Strenču slimnīca bija vienīgā specializētā ārstniecības iestāde, kas piedāvāja medicīnas studentiem voluntēšanas iespējas, ko es arī, protams, izmantoju. Pati nāku no Siguldas un jau rezidentūras laikā sapratu, ka lielpilsētas dzīve nav man piemērota, tāpēc zināju, ka nākamā darba vieta būs reģionā. Strenču slimnīca mani uzrunāja tieši iespēju un daudzveidības ziņā. Šeit ir augsne un atbalsts ideju realizēšanai.”

Slimnīcas vadītāja M. Ancveriņa: “Prieks par katru jauno speciālistu, kas ienāk mūsu komandā ar savu redzējumu un idejām! Sveicam dr. Konošonoku mūsu komandā, pārliecībā, ka ieguvēji esam mēs un jaunā speciāliste – lai izdodas realizēt savus sapņus, mērķus un cerības, pats galvenais – saglabāt vēlmi būt daļai no mūsu slimnīcas!“

Alīna Kitnere

Stratēģisko vadības procesu vadītāja

VSIA “Strenču PNS”