Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā norisinājās Lielā talka

Lielā talka norisinājās arī Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā

Šodien, 14. aprīlī, Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca (turpmāk – slimnīca)  organizēja Lielo talku tās teritorijā, iesaistot savus darbiniekus, kā arī daļu pacientu vides sakopšanā un labiekārtošanā. Lielā talka slimnīcai ir kļuvusi par neatņemamu pavasara darbu sastāvdaļu. Katrs darbinieks tika aicināts pielikt savu roku slimnīcas teritorijas labiekārtošanā un sakopšanā, lai vide apkārt kļūtu tīrāka un “zaļāka”.

Lielā talka Strenču psihoneiroloģiskajai slimnīcai ir ienākusi kā ikgadējs pavasara notikums, kurā tiek sakopta zeme, tādejādi arī sakārtojot sevi. Uzskatām, ka sagatavojot augsni turpmākajam gadam, mēs iedvesmojamies vēl vairāk labiem darbiem.

Valdes locekle Maija Ancveriņa norāda: “Lai gan slimnīcas lielais parks tiek uzturēts un kopts, neatkarīgi no gadalaika, šodien, šajā pavasarīgi jaukajā dienā, kuplā darbinieku un pacientu pulciņā sakopām slimnīcas parka teritoriju, grābjot pērnās lapas un lasot vēja norautos koku zariņus. Paldies katram darbiniekam, katram pacientam, kas pielika savu roku, lai vide, kurā ik dienas uzturamies, kļūtu skaistāka! Tas rada prieku ne tikai mums pašiem, bet arī katram apmeklētājam, kas iegriežas mūsu slimnīcā. Paldies SIA “Baltic Restaurants Latvia” saimniecēm par gardo zupu čaklajiem talciniekiem.”

Strenču slimnīca ir pateicīga katram iesaistītajam par ieguldīto darbu, paveicot gan lielos, gan mazos darbus, ko ikdienā pat nepamanām.

Informāciju sagatavoja

Alise Seile
Sabiedrisko attiecību speciāliste
VSIA “Strenču PNS”