Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā darbu uzsāk jaunie speciālisti

2.oktobrī VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk – Slimnīca) vadība sveica bērnu psihiatri Ludmilu Boļšakovu un psihiatrijas rezidentes Zandu Lauru Šķiņķi, Vinetu Janenu un Kristīni Feldšeri ar pievienošanos Slimnīcas komandai!

Ieguvums visam Vidzemes reģionam ir bērnu psihiatres Ludmilas Boļšakovas izvēle strādāt Slimnīcas ambulatorajā daļā, arī kā Ambulatorās daļas vadītājai. Ar jaunās speciālistes piesaisti varēsim uzlabot bērnu psihiatrijas pakalpojumu pieejamību mūsu reģionā.

Rezidentes – Zanda Laura Šķiņķe, Vineta Janena un Kristīne Feldšere slimnīcā strādās nākamos četrus gadus, praktiski apgūstot zināšanas pieredzējušu ārstu psihiatru – Ingas Bauskas, Oskara Krumholca, Lienes Lapiņas, Raivja Logina vadībā, atbilstoši rezidentūras studiju kursiem, rotējot dažādās Slimnīcas nodaļās, tādējādi, iepazīstot gan akūto, subakūto, geriatrisko psihiatriju un narkoloģiju.

Ar jauno speciālistu piesaisti ieguvēji ir gan pacienti, gan esošie kolēģi – tās ir jaunas vēsmas un mūsdienīga pieeja!

Slimnīcas valdes locekle Maija Ancveriņa: “Mēs šodien esam saviļņoti un priecīgi – mēs augam! Četru jauno speciālistu pievienošanās Slimnīcai ir atkal viens vēsturisks un nozīmīgs notikums Slimnīcas dzīvē, kas dos pozitīvu pienesumu mūsu pacientiem. Tas nozīmē – jaunas iespējas un jaunas idejas, ko realizēt!”

Informāciju sagatavoja:

Alise Seile

Sabiedrisko attiecību speciāliste

VSIA “Strenču PNS”