Strenču PNS uzņem HOPE pieredzes apmaiņas programmas dalībniekus no Apvienotās Karalistes, Austrijas un Moldovas

Strenču PNS uzņem HOPE pieredzes apmaiņas programmas dalībniekus no Apvienotās Karalistes, Austrijas un Moldovas

No 25. maija līdz 26. maijam, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā” (turpmāk – Slimnīca) Eiropas slimnīcu un veselības aprūpes asociāciju “HOPE” pieredzes apmaiņas programmas ietvaros, viesojās trīs ārvalstu speciālisti – personalizētās aprūpes vadītājs onkoloģijas pacientiem Robins Gārners (Robin Garner) no Apvienotās Karalistes, juriste – eksperte medicīnas tiesībās Katrīna Forstnere (Katrin Forstner) no Austrijas un galvenā māsa Lilija Casima (Lilia Casim) no Moldovas. Šī gada akcents programmai “Klimats un vide: izaicinājumi slimnīcām un veselības aprūpes pakalpojumiem.”

Vizītes laikā speciālisti iepazinās ar slimnīcas struktūru, darbību, nākotnes plāniem, akcentējot slimnīcu un veselības aprūpes pakalpojumu izaicinājumus klimata un vides jautājumos. Speciālisti klātienē apmeklēja slimnīcas stacionāra 1. nodaļu, 2. nodaļu, 7. nodaļu, kā arī rehabilitācijas centru un psihiatriskās rehabilitācijas dienas stacionāru.

Tikšanās noslēgumā speciālisti augsti novērtēja slimnīcas ieguldījumus vides un klimata iesaistē, kā arī pakalpojumu klāstu, rehabilitācijas iespējas un to daudzveidību.

Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca jau piekto gadu uzņem ārvalstu speciālistus no HOPE apmaiņas programmas. Pieredzes programma paredzēta veselības aprūpes profesionāļiem ar vismaz trīs gadu darba pieredzi un vadītāja pienākumiem. Programmas dalībniekiem ir iespēja gūt pieredzi par veselības aprūpes sistēmu, dažādu profilu ārstniecības un aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu, vadības procesiem, struktūru un darba organizācijas veidiem kādā no Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Informāciju sagatavoja
Alise Seile
Sabiedrisko attiecību speciāliste
VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”