Strenču PNS sveic medicīnas darbiniekus Starptautiskajā medicīnas darbinieku dienā

Strenču PNS sveic medicīnas darbiniekus Starptautiskajā medicīnas darbinieku dienā

Pirmdien, 19. jūnijā, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca), atzīmējot Starptautisko medicīnas darbinieku dienu, norisinājās medicīnas darbiniekiem veltīts pasākums.

Turpinot vairāku gadu tradīciju, arī šogad teicām īpašu paldies darbiniekam, kurš ieguvis visvairāk balsu kolēģu balsojumā ar novērtējumu, ka darbinieks ir bijis pamanāms un devis būtisku ieguldījumu slimnīcas darbā. Šogad darbinieku balva “Slimnīcas lepnums 2022” 4. nodaļas virsmāsai Ivetai Buņķei.

Par uzdrīkstēšanos pārmaiņu procesā piekrist nodaļas vadīšanai, par atbalstu, idejām un to realizāciju balvu “Slimnīcas lepnums 2022” pasniedzām 4. nodaļas virsārstei Ievai Evertei. Mīļi sveicam!

No straujā ikdienas skrējiena slimnīcas darbiniekiem nedaudz piestājot skaistajā parkā, kurā par noformējumu kārtējo reizi bija parūpējušies čaklie saimniecības struktūrvienības darbinieki, visiem sirsnīgu koncertu sniedza Emīlija Kate Tomsone un Pauls Ēriks Skujiņš. Nobeigumā, kā gan bez gardas medus kūkas – katram no klātesošajiem un kolēģiem nodaļās saldās kūkas gabaliņš.

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa: “Jebkurš pasākums, kas notiek mūsu slimnīcā parāda, cik svarīgi esam viens otram, cik svarīgi, ka katrs darām savu darbu kā sirdsdarbu! Paldies katram mediķim, paldies katram, kas atbalsta mediķus!”

Informāciju sagatavoja
Alise Seile
Sabiedrisko attiecību speciāliste
VSIA “Strenču PNS”