Strenču pilsētas parkā izbūvēts apgaismojums

Strenču parks

Gada izskaņā apmeklētājiem pievilcīgāks kļuvis Strenču pilsētas centra parks. Diennakts tumšajās stundās parka teritorija ir izgaismota. Turpinot parka vides uzlabošanu, projektā “Strenču pilsētas parka teritorijas labiekārtošana, 3. kārta” Strenču pilsētas centra parkā izbūvēts apgaismojums. Uzstādīta 21 āra laterna un ierīkota arī vieta mobilā tālruņa bezvadu uzlādei. Laternas aprīkotas ar iespēju ieprogrammēt dimmēšanas grafiku.

Projektētājs SIA “Ceļu komforts”, darbus veica SIA “Woltec”, būvuzraudzība uzticēta SIA “Latvijas Būvuzraugs”. Projekta realizācija noslēgsies 2023. gada pavasarī, bet jau šobrīd varam apgalvot, ka projekta mērķis ir sasniegts. Radīta sakārtota un mūsdienu prasībām atbilstoša vide, palielinot teritorijas pievilcību un drošu pārvietošanos parka teritorijā.

Projekta kopējās izmaksas ir 32300,39 EUR ar PVN. No tām attiecināmās izmaksas – 30 000 EUR. 90 % no projekta attiecināmajām izmaksām, t.i. 27 000 EUR, līdzfinansē Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, bet 10 % jeb 3 000 EUR ir pašvaldības līdzfinansējums.

 Šobrīd parkā tiek uzstādīta un izrotāta Ziemassvētku egle, kura iemirdzēsies svētkiem 8. decembrī plkst. 18.00, un līdz Zvaigznes dienai parku rotās arī Ziemassvētku gaismas.

_____________________________________________________________________

Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē