Strenču EKO laukums atsāk darbu pēc rekonstrukcijas

Strenču EKO laukums

Strenčos, Valkas ielā 1a darbu turpina EKO laukums, kurš rekonstruēts, atjaunojot tā segumu un nožogojumu.

EKO laukums pieejams piecas dienas nedēļā:

  • pirmdien, otrdien no plkst.9.00 līdz 15.00;
  • ceturtdien no plkst.12.00 līdz 19.00;
  • piektdien no plkst.11.00 līdz 18.00;
  • sestdien no plkst.10.00 līdz 14.00.;
  • EKO laukums slēgts trešdienās un svētdienās.

EKO laukumā bez maksas var nodot makulatūru, kartonu, PET dzērienu pudeles, polietilēna plēvi (LDPE), pārtikas, kosmētikas un sadzīves ķīmijas iepakojumu – plastmasas kastes, kannas, pudeles, spaiņus (HDPE), polimēra puķu podus, grozus, kastes, kastītes (PP, HDPE), granulētu putuplastu (EPS), organisko stiklu – polimetilmetakrilātu (PMMA), polikarbonātu (PC),  polimēra caurules un dārza mēbeles (HDPE, PP), kā arī metāla priekšmetus un iepakojumu, koka un finiera iepakojuma kastes. Tāpat EKO laukumā bez maksas pieņem logu stiklu, neizjauktas sadzīves elektriskās un elektroniskās iekārtas, lietošanai vēl atkārtoti lietojamus tekstila izstrādājumus, apģērbu un apavus, kā arī pēc noteiktiem kritērijiem – vairāku veidu sadzīvē radušos bīstamos atkritumus un videi kaitīgās preces – luminiscentās spuldzes, baterijas, akumulatorus, riepas, eļļas filtrus, izlietotas tehniskās eļļas, krāsu bundžas.

Pēc cenrāža EKO laukumā var nodot nestandarta atkritumus – lielgabarīta atkritumus, šķirotus un jauktus celtniecības atkritumus, zaļos atkritumus – zāli, lapas, sīkzarus. Minēto atkritumu uzkrāšanai mājsaimniecības adresē – EKO laukumā var saņemt big-bag jeb 1.1 m3 maisus. Šo pakalpojumu izmantošanai nepieciešams zināt vai iepriekš noskaidrot savu ZAAO līguma numuru.

Juridiskām personām ir atsevišķi noteikumi sadzīvē radušos bīstamo atkritumu, zaļo, lielgabarīta un būvniecības atkritumu nodošanā, ko var noskaidrot www.zaao.lv EKO laukumu sadaļā vai zvanot pa tālr.64281250.

Ikdienā klientu atbalstam EKO laukumā strādā tā pārzinis, kurš konsultē par dažādiem ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem.

ZAAO darbības reģionā iedzīvotājiem pieejams 21 EKO laukums. Valmieras novadā klientiem pieejami kopā pieci EKO laukumi – bez jau minētā Strenču EKO laukuma, divi atrodas Valmieras pilsētā – Beātes ielā 47 un Dzelzceļa ielā 5, kā arī Mazsalacā, Pērnavas ielā 16 un Rūjienā, Ternejas ielā 12. Plašāka informācija ZAAO mājas lapā vai pa tālr.64281250, 26515556.

Informāciju sagatavoja: Zane Leimane,

SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja