Strenčos Lieldienās ciemosies dziedošā CibRiču ģimene

CibRiču ģimene

31. martā aicinām mazus un lielus apmeklētājus laikus mosties no miega, nomazgāt mutes tekošā ūdenī, lai skaidrāks skats, izberzēt ausis, lai modrāka dzirde, un plkst. 13.30 pulcēties pie Strenču Kultūras centra, lai satiktu muzikālo, jautro zaķu CibRiču ģimeni.

Zaķu ģimenes tēvs Fricis ir meža mūzikas skolotājs, arī savus bērnus viņš ir mūzikā izglītojis, savulaik pat gājis uz provēm zaķu operā. meitiņa Peciņa spēlē pijoli, dēls Bricis sit lielo bungu, bet zaķu mamma Lusilda brīvajā laikā glezno dabas peizāžas. Ģimenē biežs viesis ir tēva brālis – krusttētiņš CibRicis, viņš Rīgā strādā par pianistu.

Zaķu ģimenes tēvam ir kāda īpaša tradīcija – katru gadu Lieldienu laikā organizēt ģimenes koncertu, kuram gatavojas jau no Valentīndienas. Vienīgā problēma ir tāda, ka līdz šim koncertā skanējušas vienas un tās pašas dziesmas. Ar to nav mierā CibRiču ģimenes lielākais palaidnis – zaķēns Bricis. Viņaprāt, dziesmas par zaķiem, to sentimentāli saldo dzīvi, straujajām attiecībām, mīlu un vegānismu ir pārāk maz, lai neteiktu, ka nav vispār, tādēļ viņš sarīko ģimenes dumpi un liek zaķu ģimenei mainīt koncerta repertuāru, iedrošinot savu ģimeni uz jaunu dziesmu sacerēšanu un dziedāšanu.

Kā CibRiču ģimenei veiksies, to varēsiet dzirdēt Lieldienu jautrajā dziesmu spēlē “Dziedošās zaķu CibRiču ģimenes koncerts”.Nopietni un pa jokam vēl it nekad un it nekur nedzirdētas vispopulārākās dziesmas pasaulē par zaķiem, kuru melodijas atpazīs un varēs līdzi dungot ikviens – gan liels, gan mazs, gan vecs, gan jauns.

Krāšņi kostīmi, humors, jautrība. Koncerta vadītājs, palaidnīgais zaķu ģimenes dēls Bricis Cibricis – aktieris Māris Zabarovskis, zaķu ģimenes tēvs Fricis Cibricis – Latvijas Nacionālā teātra un dažādu pašmāju seriālu humora pilnais aktieris Kristiāns Kareļins, zaķu ģimenes mamma Lusilda Cibrice – operdziedātāja Baiba Renerte, zaķu ģimenes meita Peciņa Cibrice – jaunā dziedātāja Anna Leite, zaķu ģimenes tēva brālis, krusttētiņš Cibricis – pianists Anatolijs Livča. Režijas un kustību konsultants – Mārtiņš Kagainis. Ieeja bez maksas.