Strenčos klātienē atsāksies veselīgas vingrošanas nodarbības

No 10. janvāra Strenčos atsāksies veselīgas vingrošanas nodarbības fizioterapeites Sandas Ķimses vadībā. Nodarbību laiks nemainīgs – ik pirmdienu no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00 vingrošana ar zemāku slodzes intensitāti, no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00 vingrošana ar augstāku slodzes intensitāti. Lai dalībniekiem nodrošinātu nepieciešamo telpas platību, uz laiku mainīta nodarbību norises vieta – vingrošana norisināsies Strenču pamatskolas sporta zālē.

Savukārt vingrot gribētājiem Jērcēnos vēl nedaudz jāpaciešas, jo pašlaik Jērcēnmuižā, kur parasti norisinās nodarbības, notiek elektroinstalācijas atjaunošanas un zāles remonta darbi. Vingrošanas nodarbības atsāksies pēc remontdarbu pabeigšanas.

Nodarbības norisināsies “zaļajā” režīmā – dalībniekiem būs jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Dalība bez maksas.

Nodarbības norisinās bez maksas projekta Nr.9.2.4.2/16/I/036 “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā” ietvaros.