Strenčos ar paštaisītām ierīcēm mēģinās padarīt saklausāmu atmosfēras, zemes, saules, ūdens un vēja enerģiju

Strenčos ar paštaisītām ierīcēm mēģinās padarīt saklausāmu atmosfēras, zemes, saules, ūdens un vēja enerģiju

Tekstgrupas “Orbīta” projekts “Strenču sonifikācijas stacija” paziņo, ka šis nedēļas nogalē, 14.-16.jūnijā, notiks “Brīvās enerģijas plenērs”. Kopā ar projekta kuratoru Artūru Punti, skaņumākslinieku Maksimu Šenteļevu un mūziķi Rostislav Rekuta-Dzhordzhevich trīs dienu laikā ar paštaisītām ierīcēm iegūs un ierakstīs atmosfēras, zemes, saules, ūdens un vēja enerģiju, tad izmēģinās un apspriedīs iespēju izmantot tās fluktuācijas skaņas radīšanai un kontrolei, kas vēlāk rezultēsies ar kaut ko klausāmu.

Tehniskie risinājumi: Jēkabs Voļatovskis, Artūrs Punte un Vlad Prostoradio.

Aicinām sekot līdzi plenēra gaitai “Orbīta” sociālajos kontos, pieteikšanās dalībai klātienē – rakstot uz e-pastu , e-pasta tēmā norādot plenēra nosaukumu, bet e-pastā – dažos teikumos pastāstot par sevi un savu interesi par plenēra tēmu. Dalībnieku skaits ierobežots.

Projektu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Valmieras novada pašvaldība.