Steidzies iegādāt savu Labdarības bumbu arī šajos Valmieras svētkos!

Labdarības bumbu rallija bumbas Kazu krācēs

Jau astotais gads, kad atkal tūkstošiem košu un krāsainu labdarības bumbiņu piedalīsies aizrautīgās sacensībās Kazu krāces, izcīnot kādu no vietējo uzņēmēju sarūpētajām balvām! Arī šogad Valmieras pilsētas svētku apmeklētājus aicinām piedalīties Valmieras novada fonda (VNF) Labdarības bumbu rallijā, iegādājoties vismaz vienu bumbiņu, un dotu tai iespēju piedalīties aizraujošās sacensībās!

Labdarības bumbu rallijs ir sacensības, kurās ikviens, kas iegādāsies biļeti, iegūs savu unikālo numuru, kuru VNF attiecīgi norādīs uz bumbiņas. Valmieras pilsētas svētkos 23. jūlija sestdienā plkst. 18.00 visas bumbiņas tiks vienlaicīgi izbērtas Kazu krācēs. Pirmo triju desmitu bumbiņas, kas finišēs netālu no Rātsupītes, izcīnīs saviem īpašniekiem balvas! Tāpat sacensību skatītājiem būs iespējams vērot Lielo bumbu ralliju, kurā sacentīsies novada uzņēmēju iegādātās bumbas.

Visvērtīgākā balva, kuru iespējams iegūt ikvienam mazo bumbu īpašniekam, ir vienas dienas piedzīvojums ģimenei Valmieras novadā! Piedzīvojumā iekļauts: relaksējošs izbrauciens ar Gaujas Tramvaju, izzinoša ekskursija Kokmuižā, gardas pusdienas krodziņā “Mazais Ansis”, aizrautīga ekskursija ZTornī un aktīvs izbrauciens ar sliežu velosipēdu, kas noslēgsies ar laisku vēlās pēcpusdienas atpūtu Budenbrokas muižā.

Kā piedalīties? Sākot ar 21. jūliju varēs iegādāties biļetes Valmieras pilsētas svētkos skvērā pie Hanzas sienas blakus restorānam “Rātes vārti”, kā arī Valmieras novada fondā (Garā iela 10) un saņemt bumbiņu unikālos numurus, ar kuriem startēt sacensībās Kazu krācēs. Viena bumbiņa – 3 eiro, divas bumbiņas – 5 eiro!

Lielo bumbu skrējienā pa Kazu krācēm savu dalību pagaidām apstiprinājuši SIA “4PLUS”, “Aimasa”, “AgroK”, “AJ Studija”, “Artifex Plus”, “Ceļu komforts”, “LVKV”, “Sundin Zeme”, “Uzņēmējdarbības centrs”, “V-44” un “Vaidava Ceramics”. Pirmā uzņēmēju bumba, kas sasniegs finišu pie Rātsupītes, saņems veldzējošas dāvanas no Brenguļu un Valmiermuižas alus darītavām. Ar savu dalību Lielo bumbu sacensībās uzņēmēji jau ir papildinājuši fonda projektu konkursa “Sev, tev, novadam” krājkasīti jau par 2750 eiro, ko rudenī novada iedzīvotāji varēs saņemt savu ieceru un apkaimes projektu īstenošanai.

Jāuzsver, ka iepriekšējā gadā Labdarības bumbu rallijs papildināja fonda projektu konkursa krājkasīti gandrīz par 5000 eiro. Tādējādi tika atbalstīta vietējo iniciatīvu īstenošana un iniciatīvas Valmieras novadā. Šogad VNF Bumbu rallija rīkošanu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds