Startē projekts “Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas”

Startē projekts “Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas”

Biedrība “Sadarbības platforma” 2021. gada nogalē uzsāka projektu “Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas” (“Challenges, opportunities, perspectives”), kas ir veltīts kopienu stiprināšanai Latgales un Vidzemes reģionā.

Mazsalacas, Dagdas un Kārsavas iedzīvotāji aicināti apmeklēt daudzveidīgas izglītojošas aktivitātes, lai apgūtu jaunas zināšanas un prasmes, kā arī lai saņemtu psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai. Projektu “Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas” īstenos biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Viedokļnīcas #EsunCiti – sešas tiešsaistes nodarbības, kuru laikā izzināsim kopējo emocionālo fonu, uzklausīsim citu viedokļus (dažāda mērķauditorija);

Domnīcu cikls jauniešiem #Manas Iespējas, kas tiek veidots ar mērķi rosināt runāt par garīgās veselības nozīmi, personības izaugsmi, karjeras plānošanas iespējām. Domnīcas notiks attālināti – ZOOM platformā, reizi nedēļā, sākot ar 2022. gada 26. janvāri plkst. 17.00. Nodarbības vadīs Kristaps Kravalis, personīgās produktivitātes un “high performance” treneris.

Digitālo prasmju apmācība (digitālā vide aktivitāšu organizēšanai, digitālās prasmes, Google funkcijas, drošība digitālajā vidē u.c.) dažādai mērķauditorijai. Apmācības notiks reizi nedēļā, attālināti, sākot ar 2022. gada februāri.

Pēc apmācībām dalībnieki saņems apliecības.

Papildu informācija:
Lauma Celma, tālr. 29822258
E-pasts:

Pieteikšanās rakstot uz e-pastu: