Starptautiskā džudo turnīrā Agnesei Ukasai 2. vieta

Džudo Agnese Ukasa

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 13. maijā, Vidzemes džudo skolas “Valmiera” sportiste Agnese Ukasa kopā ar treneri Venti Beķeri devās uz Polijas galvaspilsēu Varšavu, lai pārstāvētu Valmieru un Latviju džudo turnīrā Same judo cup 7. Agnese startēja vecuma grupā U14, svara kategorijā +57kg, kur spēcīgā konkurencē sportistei izdevās izcīnīt augsto 2. vietu.

Same judo cup 7 ir viens no lielākajiem bērnu un jauniešu džudo turnīriem šajā reģionā. Kopumā turnīrā piedalījās 1400 sportisti dažādās vecuma grupās no tādām valstīm kā Lietuva, Igaunija, Polija, Ukraina, Mongolija, Zviedrija, Somija, Norvēģija, Vācija, Īrija, Gruzija, Slovākija, Čehija, Šveice, Nīderlande, Itālija, Spānija, Horvātija un Latvija.

Agnesei veiksmīgi izdevās tikt līdz finālam, ļoti pārliecinoši pārspējot savas pretinieces, bet tomēr fināla cīņā pārāka izrādījās Mongolijas sportiste. Šis ir ļoti nopietns sasniegums Vidzemes džudo skolai “Valmiera” un labs atskaites punkts, ka treniņu process šajā sezonā ir noritējis pēc plāna.

Apsveicam sportisti Agnesi Ukasu ar sasniegumu un paldies par ieguldīto darbu trenerim Ventim Beķerim!