Stājies spēkā vilcienu kustības ziemas grafiks

Stājušās spēkā izmaiņas vilcienu kustībā

Svētdien, 10.decembrī, stājās spēkā jauns vilcienu kustības grafiks ar izmaiņām visos maršrutos. Tas ir ne vien pielāgots pasažieru pārvietošanās ieradumu maiņai, iestājoties aukstākam laikam, bet arī ietver pakāpenisku pāreju uz intervāla grafiku elektrificētajā zonā. Regulārāku reisu izpildi pieprasītākajās rīta un pēcpusdienas stundās elektrificētajā zonā sekmēs plānotā jauno elektrovilcienu ekspluatācijas uzsākšana.

Izmaiņas ir dīzeļvilcienu maršrutos:

  • Rīga –Rēzekne – Zilupe,
  • Rīga – Sigulda – Valmiera – Lugaži,
  • Rīga – Daugavpils – Krāslava – Indra,
  • Rīga – Krustpils,
  • Rīga – Madona – Gulbene,
  • Rīga – Dobele – Liepāja

Izmaiņas elektrovilcienu maršrutos:

  • Rīga–Skulte,
  • Rīga–Aizkraukle,
  • Rīga–Jelgava,
  • Rīga–Tukums II.

Mājaslapā vivi.lv un mobilajā lietotnē ir publicēts vilcienu kustības saraksts, kas redzams desmit dienas iepriekš.

Informāciju sagatavoja:

Pasažieru vilciens