Spraiga sacensību nedēļas nogale aizvadīta Jāņa Daliņa stadionā

Jāņa Daliņa stadions

Sestdien un svētdien, 13. un 14. janvārī, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā divās dienās aizvadītas divas vieglatlētikas sacensības – sacensību seriāla “Sportland kauss” pirmais posms un Valmieras novada atklātais čempionāts.

Sacensību seriāls “Sportland kauss” norisinās jau kopš 2016. gada, taču šogad sacensību organizatori ieviesuši vairākas izmaiņas – katras disciplīnas 1. līdz 6. vietas ieguvēju treneri saņems punktus, un sezonas kopvērtējumā uzvarēs treneris, kurš sakrās lielāko punktu skaitu. Savukārt katrs jauna sacensību rekorda īpašnieks tiks pie balvas no “Sportland” 100 EUR vērtībā.

Latvijas vieglatlēti šajās sacensībās sezonas labākos rezultātus sasniedza astoņās disciplīnās. Junioriem Lat SB bija sešās, bet jauniešiem – astoņās disciplīnās. 12 sacensību rezultātu vērtējums pēc World Athletics punktu tabulām pārsniedza 1000 punktu robežu. Ar panākumiem startēja arī Valmieras Sporta skolas vieglatlēti:

  • 2. vieta Madara Bērziņa – tāllēkšana (ar rezultātu 6,09 m labots Valmieras jauniešu rekords telpās)
  • 3. vieta Everts Hemmelis – 400m (ar rezultātu 50,00 sek. sasniegts sezonas labākais rezultāts)

Arī svētdien, kad Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika Valmieras novada atklātais čempionāts, tika sasniegti vairāki atzīstami rezultāti – sešās disciplīnās šosezon labākie rezultāti Latvijā. Valmieras Sporta skolas audzēkņiem piecas godalgas:

  • 1. vieta Ričards Peders – 60m/b (ar rezultātu 8,22 sek., labots Valmieras Sporta skolas jauniešu 17-18 g.v. rekords)
  • 1. vieta Ričards Peders – augstlēkšana (1,96m)
  • 3. vieta Everts Hemmelis – 60m
  • 3. vieta Agate Lāce – 60m/b
  • 3. vieta Valters Jansons – augstlēkšana

Apsveicam sportistus ar panākumiem!

Nākamās nozīmīgās vieglatlētikas sacensības Jāņa Daliņa stadiona manēžā būs Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās, kas norisināsies jau 27. un 28. janvārī. Sacensībās par uzvaru pieccīņā un septiņcīņā cīnīsies sportisti dažādās vecuma grupās.