ATCELTS! Sportiskais vakars Mazsalacā – 20. maijā

Pie Mazsalacas multifunkcionālā sporta laukuma 20. maijā no plkst.18.00 līdz 19.30 norisināsies bezmaksas atvērtās sporta nodarbības, aicinot izmēģināt jaunu sporta veidu vai atrast domubiedrus turpmākām nodarbībām. Pieteikšanās, aizpildot elektroniski anketu šeit līdz 19. maija plkst.17.00.

Pie Mazsalacas multifunkcionālā sporta laukuma 20. maijā no plkst.18.00 līdz 19.30 norisināsies bezmaksas atvērtās sporta nodarbības, aicinot izmēģināt jaunu sporta veidu vai atrast domubiedrus turpmākām nodarbībām. Pieteikšanās, aizpildot elektroniski anketu šeit, līdz 19. maija plkst.17.00.

Sporta aktivitātes: florbols, kornhols, krokets, spēka vingrinājumi visam ķermenim.

Sportiskajā piektdienas vakarā aicināts piedalīties ikviens, kurš vēlas labi un veselīgi pavadīt laiku individuāli vai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Lielisks piektdienas vakars būs gan attiecīgā sporta veida entuziastiem, gan tiem, kuri vēlas izmēģināt ko jaunu. Aktivitātes plānotas, tiekoties domubiedriem (bez trenera) un kopīgi sportojot.

Aicinām piektdienas vakaru pavadīt aktīvi, izmēģināt dažādus sporta veidus neatkarīgi no tā, kāds ir sagatavotības līmenis vai iepriekšējā pieredze tajos. Ir iespēja pieteikties vairākām nodarbībām.

Informējam, ka pieteikuma anketā norādītie personas dati tiks apstrādāti atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām, lai nodrošinātu 20. maija sporta norises.