Sporta veterāni veiksmīgi startē novusa sacensībās

1. jūnijā Mārupes novada Spuņciemā norisinājās LSVS pašvaldību 61. sporta spēļu sacensības novusā, kur 35 komandu un 219 dalībnieku konkurencē ar panākumiem startēja arī Valmieras novada novusa spēles meistari.

Sacensībās Valmieras novadu pārstāvēja Andra Krasta komplektētā komanda un komanda “Vaidava”, kuras sastāvu veidoja Ainārs Pēčs. Ainārs ir ne vien novusa spēles entuziasts, bet arī biedrības “Latvijas Novusa federācija” vadītājs un novusa galdu izgatavotājs.

Varam lepoties mūsu novadā ar spēcīgiem novusa spēlētājiem: Andrim Krastam (70+ vecuma grupā) un Dinim Ķellem ( 80+ vecuma grupā) izcīnītas zelta godalgas. Edvīnam Žugam – bronzas medaļa, Agrim Mednim – 5. vieta, Aināram Pēčam no komandas “Vaidava” 13. vieta ļoti spēcīgā 49 dalībnieku konkurencē vecuma grupā 50+. Arī 60+ vecuma grupā bija pieteikti 49 sportisti, un šajā grupā 9. vieta Dzintaram Liepiņam un 11. vieta Viktoram Liepiņam – abi no komandas “Vaidava”, bet 18. vieta valmierietim Aināram Goltam. 40+ vecuma grupā 34 dalībnieku konkurencē 7. vieta izcīnīta Jurim Laķim no “Vaidavas”. Komandu sastāvā startēja arī dāmas, ierindojoties pirmajā sešiniekā – 3. vietā Sandra Pēča, 4. vieta Intai Liepiņai (abas no komandas “Vaidava”) un 6. vieta Aivai Ošai.

    Kopvērtējumā Valmieras novada komandai augstā 2. vieta un Valmieras novada komanda “Vaidava” – 11.vietā. Apsveicam sportistus!

    Jūnijā Valmieras novada sporta veterāni trenējas un krāj spēkus sezonas noslēguma sacensībām, kuras norisināsies 6. – 7. jūlijā Tukumā.

    Informācija: Ieva Stiģe, Valmieras novada sporta veterānu koordinatore