Sporta veterāni turpina startēt LSVS sacensībās

Sporta veterāni

11. maijā Latvijas Sporta veterānu savienības 61. sporta spēlēs startēja Valmieras novada volejbola komandas un dambretisti, bet svētdien Cēsu novadā kontrolpunktus meklēja orientieristi.

Kā tad šoreiz veicās sportistiem? Cēsīs pie zelta medaļām 40+ vecuma grupā vīriem tika Janeka Ekura komanda. Uzvaras kaldināt palīdzēja Austris Štāls, Aigars Brivna, Aigars Kalniņš, Guntis Braslis, Edmunds Pūliņš. 45+ vecums grupā bronzas godalgas tika Valmieras novada dāmu komandai. Kapteine Iveta Eglīte, spēlētājas – Sanita Mālmane, Vineta Čačka, Inga Skrinda, Inese Kirilova, Gunita Ķīvīte un Vera Terntjeva. Savukārt 50+ vecuma grupā Valmieras novada vīriem 4. vieta. Komandas kapteinis Guntis Braslis. Spēlētāji Jānis Galauliņš, Guntis Rakstiņš, Modris Riekstiņš, Sandris Grakovičš, Aleksandrs Kovaļovs, Georgijs Korotkovs.

Dambretes spēlētāji savu turnīru izspēlēja Rīgā. Dāmu turnīrā pie sudarba godalgas 60+ vecuma grupā tika Sandra Bobrova un sudraba medaļa 60+ vecuma grupā arī Guntaram Līcim. 5. vieta 70+ vecuma grupā Jānim Ozolam. Komandas sastāvā bija arī Valdis Kampuss un Andris Riekstiņš. Kopvērtējumā Valmieras novada dambretistiem 6. vieta.

Svētdien Cēsu novada Niniera ezera apkārtnē startēja 212 orientēšanās sacensību dalībnieki. No Valmieras novada godalgotajās vietās savās vecuma grupās iekļuva Dace Gaigala – 2. vieta 50+ vecuma grupā, Armands Broks – 3.vieta 40+ vecuma grupā, Aldis Priedītis – 1. vieta 85+ vecuma grupā, Vilhelmīne Bērzupe – 1. vieta 75+ vecuma grupā, kopvērtējumam punktus deva arī Džaneta Suta, Māra Ozola, Ilze Roķe, Ģirts Sarma, Raivo Kožums. Tiesneši saskatīja nepareizu kontrolpunktu atzīmēšanu Inesei Bērziņai un Norai Baranovskai. Novadam kopvērtējumā 7.vieta.

Sporta spēles turpinās, un jau pieteiktas divas novusa komandas, gatavojas arī badmintona spēles meistari, šahisti un riteņbraucēji.

Izturību, sportiskas veiksmes vēlot,

Ieva Stiģe, Valmieras novada sporta veterānu koordinatore