Sporta diena Endzelē

Sporta diena Endzelē

23. jūlijā Rūjienas apvienības iedzīvotāji aicināti piedalīties sporta dienā Jeru skolas sporta laukumā, Endzelē. Nāc uz pasākuma svinīgo atklāšanu plkst. 10.00 un dienas garumā piedalies tādās sportiskās un veselību veicinošās aktivitātēs kā jautrais bungotājs, svētdienas izbrauciens, loku šaušana, milzu kaķene un daudzās citās! Aktivitātes piemērotas dažāda vecuma iedzīvotājiem.

Aktivitātes uzsākot, katram dalībniekam tiks izsniegta dalībnieka karte, kurā tiks veiktas atzīmes par dalību katrā disciplīnā. Jo vairāk izpildītas aktivitātes, jo uz vērtīgāku laimestu dalībnieks var pretendēt lielajā loterijā.

Par mazāko pasākuma dalībnieku labsajūtu un aktivitātēm parūpēsies profesionālas auklītes.

Sporta dienu organizē SIA “Paipusu Parks”.

Dalība pasākumā bez maksas.

Pasākuma programma:

Plkts. 10.00 Pasākuma svinīgā atklāšana

Plkts. 10.10- 14.30 12 sportiskas un veselību veicinošas aktivitātes.

  1. Līmenis (3-6 atzīmes kartītē)
  2. Līmenis (6-9 atzīmes kartītē)
  3. Līmenis (10-12 atzīmes kartītē)

Plkts. 10.00 – 14.30 Par mazāko pasākuma dalībnieku labsajūtu un aktivitātēm parūpēsies profesionālas auklītes.

Plkts. 14.40 Labāko un veiksmīgāko sportistu apbalvošana.

Plkts. 15.00 Lielā loterija visiem pasākuma dalībniekiem.

12 sportiskās aktivitātes:
• Jautrais bungotājs
• Ilgais ceļš kāpās
• Riņķu golfs
• Uzdevumu cepures
• Svētdienas izbrauciens
• Florbola siena
• Kornhols iesācējiem
• Palēciens
• Atmiņu ceļojums
• Loku šaušana
• Milzu kaķene
• Tornis.

Papildu informācija pa tālruni 22411816 (Madara).

Pasākums tiek īstenots projekta Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros. Finansiāli atbalsta Valmieras novada pašvaldība.