Spēka vakars VNF pagalmā pēc lāpu gājiena pulcē valmieriešus

VNF Spēka vakars

Trešo gadu pēc kārtas Valmieras novada fonds (VNF) patriotiskā mēneša – novembra laikā rīkoja Spēka dienu. VNF pagalmā pulcējās valmierieši, lai cienātos ar īpašo latviešu Spēka zupu. Vienojāmies kopīgās dziesmās pie Māras krusta zīmes un ugunskura. Tika izkaltas vairāk nekā 80 vara Spēka monētas. Ar pasākuma laikā saņemtajiem ziedojumiem tiks sniegts atbalsts Valmieras novada talantīgajiem un izcilajiem jauniešiem.

Par skaistu tradīciju spēka mēnesī iedibinājusies Spēka diena VNF. Šogad pēc Valmieras Lāčplēša dienas gājiena, 11.novembrī, VNF pagalms vilināja prāvu skaitu valmieriešu. Pasākums šogad izvērtās īpaši patriotisks un sirsnīgs. Kopā tika dziedātas garu stiprinošas dziesmas, kas šajā tumšajā laikā piedeva īpašu noskaņu, baudīta patīkami kūpoša Spēka zupa un kopā ar kalēju kaltas Spēka monētas. Katram bija iespēja izkalt savu Spēka monētu ar Māras krusta zīmi un VNF logo. Vakara gaitā tika izkaltas vairāk nekā 80 vara monētas, kuras to īpašniekam būs īpašas, jo Māras krusts simbolizē rūpes par materiālo pasauli, par to, lai visiem ir pārtikusi un laimīga dzīve!

Paldies visiem ziedotājiem, dalībniekiem – lieliem un maziem, organizatoriem, brīvprātīgajiem jauniešiem no Valmieras SOS ciemata un mūsu jaunajiem badmintona talantiem – Dārtai un Rihardam! Tāpat pasākuma organizēšanā, filmēšanā un pozitīvas noskaņas radīšanā lielu artavu deva mūsu jaunais Eiropas solidaritātes korpusa brīvprātīgais Heydar Valiyev no Azerbaidžānas, kurš Valmierā uzturēsies līdz nākamā gada augusta beigām.
Uz tikšanos Spēka vakarā nākamgad!

Šo pasākumu finansē Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) no valsts budžeta līdzekļiem un Kultūras ministrija.