Speciālistiem liela interese par Sporta Veselības centra organizētajiem kursiem

Sporta veselības centra kursi

Pirmos Sporta Veselības centra organizētos kursus ar tālākizglītības punktiem “Pleca diagnostika, rehabilitācija – atgriešanās pie kvalitatīvas kustības vai sportā” Valmierā apmeklēja 43 speciālisti, tostarp valmierieši un novadnieki, kā arī fizioterapeiti un masieri no Madonas, Gulbenes, Rīgas.

“Valmieras reģionā šobrīd nav pietiekami attīstīti tālākizglītības pasākumi medicīnā fizioterapeitiem, treneriem ar tālākizglītības punktiem. Tas arī ir viens no mūsu mērķiem – rast iespēju tepat Valmierā veidot šāda veida pasākumus un izglītoties kopā,” atklāj Sporta Veselības centra fizioterapijas nodaļas vadītāja un kursu organizatore Elīna Mičule Bikauniece.

Viņa aktivitāti vērtē kā ļoti labu, atzīmējot, ka būtiska loma atsaucībā ir tēmas aktualitātei un lektora pieredzei. Kursi veltīti pleca patoloģiju diagnostikai un fizioterapijai, ar ko ikdienā saskaras gan fizioterapeiti, gan treneri, gan masieri. Speciālisti arī praktiski izmēģināja vingrinājumu terapijas metodes, kuras var efektīvi pielietot pleca rehabilitācijā. Kursus vadīja Ph.D. Medicīnas un veselības zinātnēs, sertificēta fizioterapeite “Orto” klīnikā – Guna Semjonova.

Sporta Veselības centrs šāda veida kursus turpmāk plāno organizēt regulāri, nākošie iecerēti jūnijā.

Sporta Veselības centrs ir profesionāla medicīnas iestāde, kuras darbības trīs pamatvirzieni ir fizioterapija un sporta rehabilitācija, topošo un jauno māmiņu mazuļu fizioterapija, ķermeņa estētika.

Informāciju sagatavoja: Rūta Lapiņa
SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”
Kontaktinformācija: , +371 26534501