“SP Valmiera” izcīna uzvaru spēka divcīņas sacensībās

25.septembrī noslēgušās vēl vienas sacensības brīvā dabā rudenīgos laika apstākļos – Siguldas novada Lēdurgas sacensības spēka divcīņā. Šogad šī bija pirmā iespēja daļēji izmēģināt savus spēkus spēka trīscīņniekiem, kā arī redzēt šogad pirmo 300 kg vilkmi Latvijas Pauerliftinga federācijas sacensībās.

Šajās sacensībās dalībnieku skaits nebija liels – 30, toties sacensībās tika pārstāvēti deviņi sporta klubi, kuriem bija iespēja savus spēkus pārbaudīt svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē.

Absolūtajā vērtējumā uzvarēja Sigita Dzene (RTU Sports) un Ēriks Kaparšmits (SP Alūksne). Par komandu cīņu parūpējās “Madona SCK”, izcīnot 3.vietu, “RTU sporta klubs” – 2.vietā, savukārt “SP Valmiera” plūca uzvaras laurus.

Absolūtajā vērtējumā sievietēm 1.vietu izcīnīja Sigita Dzene (RTU Sports), kura uzspieda 60kg smagu svaru stieni, savukārt vilkmē – 137,5kg. Kopsummā – 197,5kg. 2.vietā – Elīza Jansone (RTU Sports), kura spēja uzspiest 52,5 kg, vilkmē – 130kg, summā savācot 182,5kg. 3.vietā – Svetlana Dobrjakova (Olymp Rīga). Viņas rezultāts: spiešanā – 52,5kg, vilkmē – 105kg, summā – 157,5kg.

Absolūti labākais vīriešu grupā ir Ēriks Kaparšmits (SP Alūksne), kurš spēja uzspiest 160kg, savukārt vilkmē tika galā ar 250kg, summā viņam – 410kg. 2.vietu izcīnīja Jānis Kalnenieks (RTU Sports), kurš uzspieda 137,5kg, vilkmē – 300kg, summā – 437,5kg. 3.vietā ierindojās Jānis Dreimanis (SP Valmiera). Viņa rezultāts: spiešanā – 135kg, vilkmē – 270kg, summā – 405kg.

Vairāk informācijas par sacensībām un rezultātiem Latvijas Pauerliftinga mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:
Inita Savicka,
Latvijas Pauerliftinga federācijas sabiedrisko attiecību speciāliste