SP Valmiera godalgotas vietas Latvijas Open čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā

Māris Juzups (SP Valmiera (Biedrība “Spēka Pasaule”)/ Aizpute) uz pjedestāla

22.janvārī Koknesē noslēdzies pasākums, kas tika gaidīts norisināmies klātienē vairāk nekā divus gadus – Latvijas Open čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā.
Ne visi sportisti bija spējuši saglabāt motivāciju trenēties šajā divu gadu liegumu periodā, ne visiem ir pieņemami striktie epidemioloģiskie ierobežojumi, taču dalībnieku skaits – pussimts, kā arī daudzas jaunās sejas, ļauj secināt: mazinoties Covid19 ietekmei, gaidāmi jauni dalībnieku skaita un konkurences līmeņa rekordi. Turnīra gaitā tika labots ne viens vien Latvijas rekords.

Par sacensību absolūtajiem uzvarētājiem kļuva Marika Magaziņa (Gulbenes KSP) un Māris Juzups (SP Valmiera (Biedrība “Spēka Pasaule”)/ Aizpute). Komandu konkurencē uzvarēja Gulbenes KSP (sievietes) un SP Valmiera (vīrieši) komandas.

Absolūti labākā sportiste Marika Magaziņa (Gulbenes KSP), kurai rezultāts pietupienos – 187,5kg, spiešanā – 91kg, vilkmē – 160kg, kopā – 438,5kg. 2.vietu izcīnīja Anna Gulbe (“Legacy”). Viņai pietupienos – 130kg, spiešanā – 85kg, vilkmē – 165kg, kopā – 380kg. 3.vietā – Ilona Ceple (“Legacy”), kurai spēja pietupienos tikt galā ar 117,5kg, spiešanā – 72,5kg, vilkmē – 135kg, kopā – 325kg.

Absolūti labākā vīrieša titulu izcīnīja Māris Juzups (SP Valmiera/ Aizpute), kurš pietupienos pieveica 312,5kg, spiešanā – 212,5kg, vilkmē – 300kg, kopā – 825kg. 2.vietu izcīnīja Kaspars Sniedze (Bauska), kuram pietupienos 272,5kg, spiešanā – 222,5kg, vilkmē – 285kg, kopā – 780kg. 3.vietu izcīnīja Jānis Anšmits (SP Valmiera), kurš pietupienos tika galā ar 310kg, spiešanā – 222,5kg, vilkmē – 330kg, kopā – 862,5kg.
Visi rezultāti: Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā.

Informāciju sagatavoja:
Inita Savicka
sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Pauerliftinga federācija