Šorīt Valmierā atklāts “Lidl” veikals

Eiropas vadošais mazumtirgotājs “Lidl”, klātesot Valmieras novada domes priekšsēdētājam Jānim Baikam un daudziem nepacietīgi gaidošiem pilsētniekiem, 8.00 atvēra savu jauno veikalu Valmieras Pārgaujas apkaimē, Stacijas ielā 8. Šis ir viens no 15 jaunajiem “Lidl” veikaliem, kurus šorīt atklāja visā Latvijā. Turpmāk katru dienu no 8.00 līdz 22.00 “Lidl” pilsētas un novada iedzīvotājiem piedāvās svaigus un augstas kvalitātes produktus par zemāko iespējamo cenu. Gaišais un pievilcīgais “Lidl” veikals pilsētā radījis arī vairāk nekā 90 jaunas un labi apmaksātas darbavietas.

Ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus, jaunais “Lidl” veikals tika atklāts 8.00 ar svinīgu lentas griešanas ceremoniju, kurā piedalījās Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, un “Lidl Latvija” reģionālais vadītājs Edijs Vanags, klātesot daudziem priecīgiem pilsētniekiem, kas bija ieradušies jau ilgāku laiku pirms veikala atklāšanas, lai būtu vieni no pirmajiem, kas varēs iepirkties Valmieras pirmajā “Lidl” veikalā.

Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks uzsvēra: “Atverot “Lidl” veikalu Valmierā, priecājamies par jaunradītajām darbavietām Vidzemes reģiona iedzīvotājiem, tiem radīto izvēles iespēju, meklējot kvalitāti un ģimenes budžeta izmaksu ekonomiju ikdienas iepirkumiem, kas jo īpaši svarīga ir laikā, kad sadārdzinās citi pakalpojumi. Tāpat Valmieras pilsētai ir ļoti tuvas investīciju uzņēmuma zaļās vērtības. Paldies, ka pilsēta ir ieguvusi par vienu sakārtotu teritoriju vairāk.”

“Šī ir īpaša diena “Lidl” Valmieras komandai. Mēs visi esam ļoti priecīgi šorīt atklāt jauno “Lidl” veikalu, lai Valmieras un novada iedzīvotājiem varētu sākt piedāvāt “Lidl” izdevīgos, augstas kvalitātes pārtikas un nepārtikas produktus. Uz vietas cepta maize, svaigi dārzeņi un augļi, kvalitatīvi gaļas produkti, atspirdzinošas sulas un dzērieni, kā arī daudz kas cits ikdienā noderīgs sagaidīs jūs šeit katru dienu. Mūsu klientus noteikti iepriecinās plašais “Lidl” augstas kvalitātes produktu klāsts, ko piedāvāsim par zemāko iespējamo cenu,” teica Edijs Vanags, “Lidl Latvija” reģionālais vadītājs.

Pievilcīgais un vienkāršais “Lidl” iepirkšanās modelis klientiem nodrošina ātru, ērtu un patīkamu iepirkšanās pieredzi. “Lidl” veikalu iekārtojums ir vienkāršs, produktu izvietojums viegli saprotams. Lieli plaukti un moderni saldētāji nodrošina skaidru, viegli pārskatāmu un aizsniedzamu produktu izvietojumu, klientiem tos piedāvājot labākajā iespējamajā veidā. Lai klienti ātri un viegli orientētos veikalā, virs visiem plauktiem izvietotas viegli uztveramas un skaidri saredzamas zīmes, kas norāda uz produktu kategorijām un aktuālajiem akciju piedāvājumiem. 

Ikdienā svaigi piegādātu augļu un dārzeņu, svaigi ceptu maizes izstrādājumu, gaļas un zivju produktu klāstu papildina daudzi “Lidl” privāto zīmolu un vietējo ražotāju produkti un dzērieni. “Lidl” arī piedāvā kvalitatīvu kosmētikas, zīdaiņu un bērnu preču, mājas uzkopšanas, dārza rīku un remonta darba instrumentu klāstu. Visi “Lidl” produkti ir saņēmuši starptautiski atzītus kvalitātes, izcelsmes un ilgtspējas sertifikātus.

Valmieras “Lidl” veikals ir jauna un gaiša ēka ar plašu, 1433,42 kv.m. lielu tirdzniecības zāli, augstiem griestiem un ērtām ejām starp preču plauktiem. Ēka ir energoefektīva, tā izmanto vienīgi “Latvenergo” ražoto “zaļo elektrību” un ir videi draudzīga, par ko tai piešķirts starptautiskais EDGE sertifikāts.

Pilsētnieki veikalu var viegli sasniegt ar sabiedrisko transportu, velosipēdiem un automašīnām, kurām izbūvēta plaša stāvvieta ar 131 īpaši platu stāvvietu. Klientu ērtībai veikalos izveidotas arī tualetes telpas un zīdaiņu pārtīšanas telpa.

Gatavojoties nākotnei, jaunajā veikalā jau tagad ir izbūvētas taras depozīta pieņemšanas un apstrādes telpas, kā arī paredzēta vieta elektorauto uzlādes punkta izbūvei, kurā vienlaikus varēs uzlādēt divus elekotroauto.

Ņemot vērā visus pašlaik spēkā esošos Covid-19 ierobežojumus, “Lidl” īsteno dažādus higiēnas pasākumus, tai skaitā – izvietojot īpašu roku dezinfekcijas aparātu pie veikala ieejas un uzstādot organiskā stikla aizsargbarjeras pie visām kasēm.

Noderīgas lietas, kas jāzina par Valmieras veikalu 

Darba laiks8.00-22.00 katru dienu.
Produktu klāstsVairāk nekā 2500 produkti, tai skaitā LV ražotie. Maizes ceptuve ar svaigi ceptu maizi, smalkmaizītēm un hamburgeriem. Svaigi augļi un dārzeņi, kuru svaigums tiek nepārtraukti kontrolēts.  Piena produkti, jogurti un dažādi sieri no visas Eiropas. Svaiga gaļa, lieliski steiki, desiņas un putnu gaļa.Svaigi, saldēti un konservēti zivju un jūras produkti.Saldēta pārtika, dārzeņi, saldējumi un picas.  Saldumi, konfektes un augstas kvalitātes, sertificētas šokolādes.  Atspirdzinošas sulas un gāzētie dzērieni. Plaša alus, starptautiski apbalvotu vīnu un alkoholisko dzērienu izvēle.  Bioloģisku, veģetāru, Fairtrade sertificētu un ģenētiski nemodificētu produktu izvēle.Kosmētika un parfimērija sievietēm un vīriešiem.  Zīdaiņu un bērnu aprūpes produkti, autiņbiksītes un pārtika.  Apģērbi, apavi un mājas tekstila izstrādājumi visiem vecumiem.  Virtuves tehnika un dažādas elektorierīces. Mājas uzkopšanas un tīrīšanas produkti. Mājdzīvnieku pārtika.Plašs darba instrumentu piedāvājums dārza darbiem, mājas remontam un automašīnas apkopei.
Svaigi maizes izstrādājumiAp 60 dažādu maizes un maizes izstrādājumu veidu.
Klientu ērtībaiLabi apmācīta un draudzīga veikala komanda. 11 ātras kases. Roku dezinfekcijas stacija. Iespēja maksāt skaidrā naudā vai ar norēķinu karti. Iepirkumu ratiņi pie veikala ieejas. Bezmaksas iepirkumu ratiņu žetoni pie kases. Klientu tualetes un zīdaiņu pārtīšanas telpas.  
Veikala ēka2180,86 kv.m.
Tirdzniecības zāle1433,42 kv.m.
Ēkas detaļasEDGE sertifikāts. 100% tiek izmantota vietējā “zaļā elektrība”. Mūsdienīgs un elektrību taupošs LED apgaismojums.Augstāks termālās insulācijas līmenis. Centralizēta gaisa ventilācijas kontroles sistēma.  
Stāvvieta131 stāvvietas, kas ir 2,70 m platas. Tai skaitā 6 stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, 2 stāvvietas ģimenēm, kā arī 8 rāmji drošai velosipēdu pieslēgšanai.
ApstādījumiPar uzņēmuma līdzekļiem ap veikalu iestādīti 81 jauni koku lielstādi un dekoratīvie košumkrūmi gandrīz 11 000 EUR vērtībā.  

Par “Lidl”
Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl”, kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. “Lidl” ir pārstāvēts 32 pasaules valstīs, kur 29 valstīs pašlaik strādā ap 11 550 “Lidl” veikalu un vairāk nekā 200 loģistikas centru. Kā zemo cenu veikals, “Lidl” koncentrējas uz labākās cenas un kvalitātes attiecības nodrošināšanu saviem klientiem. Vienkāršība un sakārtoti darba procesi izpaužas “Lidl” ikdienas darbā veikalos, reģionālajos loģistikas centros un klientiem sniegtajos pakalpojumos.

Nekarzulmā bāzētais “Lidl Stiftung” atbild par standartizēto darba procesu veidošanu un strukturēšanu. “Lidl” pašlaik strādā vairāk par 341 000 darbinieku. Ikdienas darba dinamisms, spēks, kas ir šī darba rezultāts, un godīga savstarpējā sadarbība ir raksturīga “Lidl” darbam visā pasaulē. “Lidl” uzņemas atbildību par cilvēkiem, sabiedrību un apkārtējo vidi. Ilgtspēja ir “Lidl” ikdienas darba kvalitātes solījuma rezultāts. Globāli strādājošās “Schwarz Group” apgrozījums 2020. finanšu gadā sasniedza 125,3 miljardus eiro.

SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018. gada februārī. Šobrīd uzņēmums fokusējas uz sava veikalu tīkla attīstīšanu Latvijā. Vairāk: Lidl.lv un LinkedIn.

Informē: Ingars Rudzītis,
“Lidl Latvija” Korporatīvās Komunikācijas departaments:
“Lidl Latvija” mediju centrs: https://corporate.lidl.lv/lv/mediju-centrs

default