SOLO talkas maisi pieejami arī Rimi veikalos

Lielā Talka maisi no rimi

Jau 16. reizi pēc kārtas, šogad, 22. aprīlī, visi kopīgi dosimies talkā, lai padarītu mūsu Latviju tīrāku un skaistāku. Kā ierasts, notiks kolektīvas talkas, taču arī individuālajiem talkotājiem būs iespēja doties dabā ar savu SOLO talkas maisu. To, sākot ar 15.aprīli, var saņemt lielākajos Rimi veikalos visa Latvijā, veicot pirkumu par jebkuru summu.

Lai tiem, kuriem labāk patīk talkot vienatnē vai ģimenes lokā, būtu ērtāk iesaistīties kopīgajā darbā, no 15. līdz 22. aprīlim (ieskaitot) būs iespēja saņemt savu SOLO talkas maisu Rimi veikalos. Jums tikai jāveic neliels pirkums par jebkuru summu un būsiet nodrošinājušies talkai. Viens iepirkuma čeks ir līdzvērtīgs vienam maisam. SOLO talkas maisu skaits gan ir ierobežots, tādēļ tos varēs saņemt Rimi hipermārketos, kā arī novados vai pilsētās, kurās ir tikai viens Rimi veikals, piemēram, Alūksne, Kuldīga, Saulkrasti, Cēsis u.c. Veikalu sarakstu, kuros būs iespējams saņemt maisus, atradīsiet šeit .

Rimi atbalsta Lielo Talku jau vairākus gadus, gan pašu darbiniekiem iesaistoties kustībā, gan arī palīdzot Latvijas iedzīvotājiem nodrošināties talkošanai. Pagājušajā gadā pirmstalkas nedēļā savos veikalos talkotājiem izdalījām gandrīz visus sarūpētos maisus. Ceru, ka arī šogad sasniegsim tik pat labu rezultātu! Tas ir pozitīvs rādītājs, ka cilvēki ir gatavi iesaistīties un palīdzēt, lai mēs visi varētu lepoties ar valsti, kurā dzīvojam un teikt – pat ja šodien tā vēl nav tīrākā valsts pasaulē, tad mēs darām visu iespējamo, lai Latvija par tādu kļūtu!

Inga Bite, “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja

Protams, Lielās Talkas dienā visa Latvijas teritorijā notiks arī publiskās talkas. Šobrīd jau pieteiktas 415 talkas vietas. No tām 353 ir atkritumu savākšanas un 164 labiekārtošanas talkas. Aktīvākie talku pieteikšanā šobrīd ir Rīgas un Pierīgas iedzīvotāji, tāpat liela aktivitāte vērojama arī Liepājas un Preiļu pusēs. Aicinām visus iesaistīties talkošanā, un tie, kuri vēl nav pieteikuši savu kolektīvās talkas vietu, to var izdarīt līdz 19.aprīlim Lielās Talkas mājas lapā šeit. Taču šādā gadījumā par talkas maisu saņemšanu nepieciešams vērsties pie sava talkas koordinatora. Talkas koordinatoru saraksts atrodams šeit.

Plānojot SOLO talku, jāņem vērā, ka tā ir jāveic publiskā, nevis privātā teritorijā. Plānojot savu SOLO talku, to nav nepieciešams saskaņot ar novada talkas koordinatoru, taču vēlams savu talkas vietu atzīmēt talkas mājaslapas sadaļā SOLO talkas karte’23 šeit. Jau tagad tajā atzīmētas aptuveni 40 SOLO talkas.

Talkas dienā pēc sakopšanas darbu veikšanas SOLO talkas maiss ar savāktajiem atkritumiem jānogādā kādā no tuvākajām oficiāli reģistrētajām talkas atkritumu savākšanas vietām (vai apvienotajām atkritumu savākšanas un labiekārtošanas talkas vietām), kuras atzīmētas Lielās Talkas kartē! Atgādinām, ka maisu savākšana netiek veikta vietās, kur pieteikta SOLO talka vai tikai labiekārtošanas talka.

Zaļa Latvija = Zaļa Pasaule! Uz tikšanos Lielajā Talkā 22. aprīlī visā Latvijā!

Informāciju sagatavoja
Jana Kralliša
Lielās Talkas sabiedrisko attiecību konsultante