Soli tuvāk Valmieras jauniešiem

Pop-up Jauniešu māja

Valmieras Jauniešu māja uzsāk mobilo darbu ar jauniešiem. Būsim tur, kur ir jaunieši, tāpēc jau šovasar no 4. jūnija Valmieras jauniešiem vasaras sezonā būs atvērta Pop-up Jauniešu māja Daliņu pludmalē. Atklāšana 4. jūnijā plkst. 15.00 ar dažādām aktivitātēm, spēlēm, mūziku un sarunām.

Līdz šim Jauniešu māja ir bijusi pieejama valmieriešiem Mākslinieku ielā 2, taču, ņemot vērā jauniešu intereses un vēlmi saulainās vasaras dienas pavadīt aktīvi un tuvāk dabai, vasaras periodā atveram Pop-up Jauniešu māju valmieriešu iecienītajā Daliņu pludmalē.

Pop-up Jauniešu māja piedāvās iespēju apmeklētājiem pavadīt laiku ne vien jautrā gaisotnē spēlējot spēles, radoši izpaužoties un piedaloties meistarklasēs, bet arī izglītojot sevi un citus ar pasākumiem un sarunām par laikmeta aktualitātēm, kā arī vienkārši pulcējoties ar vienaudžiem. Jaunajam mācību gadam atsākoties, Jauniešu māja turpinās darboties kā līdz šim Mākslinieku ielā 2.

Pop-up Jauniešu māja būs pieejama no plkst. 10.00 līdz 19.00 pēc Valmieras Jauniešu mājas sociālajos tīklos publicētā grafika, kā arī durvis neslēdz Jauniešu māja Mākslinieku ielā 2. Ar darba laiku, aktivitātēm, aktualitātēm un izmaiņām var iepazīties Instagram un Facebook.

Informāciju sagatavoja:

Simona Šmidte,

Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda”