Šogad SOLO talkas maisus būs iespēja saņemt “RIMI” veikalos

Lielā Talka

Jau otro gadu Lielā Talka nodrošinās iespēju talkotājiem saņemt SOLO talkas maisus sev ērtā laikā un vietā. Šogad, sadarbībā ar “Rimi Latvia”, individuālie talkotāji varēs saņemt savu SOLO talkas maisu “Rimi” veikalos visā Latvijas teritorijā – iegādājoties preces jebkādā apjomā būs iespējams saņemt savu talkošanas maisu. Saglabājot iepriekšējo gadu talkas formātu SOLO (tai skaitā DUO un Ģimenes), iedzīvotāji aicināti veikt sakopšanas darbus, lai padarītu Latviju zaļāku un sakoptāku.

Lai ikvienam interesentam būtu iespēja piedalīties sakopšanas darbu talkās, SOLO (tai skaitā DUO un Ģimenes) talkotājiem no 23. līdz 30 aprīlim (ieskaitot) būs iespēja saņemt savu talkas maisu. Lai iegūtu īpašo talkas maisu “Rimi” veikalos, jāveic pirkums veikalā par jebkuru summu – viens čeks līdzvērtīgs vienam maisam. Jāņem vērā, ka SOLO talkas maisu skaists ir ierobežots. Kopumā “Rimi” veikalos Latvijas teritorijā tiks izdalīti 100 000 maisu.

Lielās Talkas dienā būs iespējams piedalīties arī publiskajās talkās, taču šādā gadījumā par talkas maisu saņemšanu nepieciešams vērsties pie sava talkas koordinatora. Koordinatoru saraksts pieejams: https://talkas.lv/kontakti/.

“Organizējot Lielo Talku, mūsu mērķis ir sniegt iespēju piedalīties sakopšanas talkās ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Šogad, pateicoties “Rimi Latvia” atbalstam, SOLO (tai skaitā DUO un Ģimenes) talkotājiem būs iespēja saņemt savu īpašo talkas maisu “Rimi” veikalos, lai veiktu sakopšanas darbus pašvaldības teritorijā bez speciāla saskaņojuma ar pašvaldības koordinatoru. Jau no kustības pirmsākumiem Lielā Talka ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, un individuālās talkas ir viens no veidiem, kā veicināt iedzīvotāju iesaisti talkas aktivitātēs. Priecājamies, ka šogad varam sadarboties ar ilgtspējīgi domājošu uzņēmumu, lai kopā aicinātu sabiedrību saglabāt vidi tīru un veselīgu nākamajām paaudzēm,” informē Lielās Talkas organizatore Vita Jaunzeme.

Par SOLO TALKU (tai skaitā DUO un Ģimenes talkas)

“SOLO TALKA” ir iespēja talkot individuāli sev ērtā publiskā vietā bez talkas saskaņošanas ar pašvadlības koordinatoru. Savu SOLO talku aicinām reģistrēt talkas mājaslapā www.talkas.lv SOLO talku kartē, kas būs atvērta talkotājiem ar 30.martu. Atgādinām, ka SOLO talkotājiem jāņem vērā: talkas maisus būs iespējams saņemt “Rimi” veikalos visā Latvijas teritorijā, lai veiktu talkas darbus. Savukārt talkas dienā, pēc sakopšanas darbu veikšanas, talkas maiss ar savāktajiem atkritumiem jānogādā kādā no tuvākajām oficiāli reģistrētajām talkas atkritumu savākšanas vietām, kuras tiks atzīmētas Lielās Talkas kartē.

Par Lielo Talku: Lielā Talka ir nevalstiska kustība Latvijā, kas kopš 2008. gada ne tikai organizē sakopšanas un labiekārtošanas talkas visā valstī, bet īsteno arī dažādus projektus sabiedrības izglītošanai vides aizsardzības jautājumos. Lielās Talkas patrons ir Valsts prezidents, ierindojot Latviju starp pirmajām valstīm pasaulē, kur vides aktivitātēm ir valstisks atbalsts tik augstā līmenī. 2019. gada augustā patronāžu pārņēma Valsts prezidents Egils Levits.

Par saviem zaļajiem darbiem rakstiet arī mums un vai dalieties ar tiem sociālajos tīklos, izmantojot tēmturus: #LielāTalka2022 #Espiederunakotnei #parzaluLatviju #CeliesPosiesIesaistie

Celies, posies, iesaisties – Lielā Talka 30. aprīlī!