Sociālajam uzņēmumam “Čaklās Bites Bodei” savs e-veikals

Pēc trīs mēnešu darba Valmieras sociālajam uzņēmumam “Čaklās Bites Bode” ir atvērts savs internetveikals! Tas nozīmē, ka daudz vieglāk un ērtāk varēs iepirkties arī tie, kas nav valmierieši, bet ir esošie un topošie draugi visā Latvijā!

2020.gada pavasaris visu dzīvēs ienāca ar milzīgām pārmaiņām, kuras negatīvi ietekmēja jebkuru klātienes veikalu, jebkuru pakalpojumu. Tāpēc Fonda “Iespēju tilts” prātos sāka rosīties doma par internetveikala izveidi. Arī mums jābūt spējīgiem reaģēt uz ārējo faktoru iedarbību, ko nevaram ietekmēt. Dzīvojot digitālā gadsimtā, sabiedrība mainās, arvien vairāk ir cilvēku, kuri visu dara digitāli, jo mainās ieradumi. Tāpēc nepieciešamība pēc internetveikala ir tas, ko modernā sabiedrība sagaida arī no uzņēmuma “Čaklās Bites Bode”. Internetveikals būs iespēja biznesa izaugsmei, varbūt ne lielai, bet izaugsmei!

Mazliet atskatoties laikā, kad tika atvērta “Čaklās Bites Bode”, Fonds uzņēmās sociālo misiju – sniegt atbalstu sociālam riskam pakļautiem iedzīvotājiem: personām ar invaliditāti, senioriem, daudzbērnu māmiņām un pirmspensijas vecumu sasniegušiem, kuri ir radoši amatnieki Vidzemē. Fondam ir ļoti svarīgi sniegt atbalstu šiem ļaudīm, dodot iespēju nododot savu preci veikaliņā un tādējādi rodot iespēju viņu dzīves padarīt sociāli un ekonomiski vieglākas! Pircējs ir otra sabiedrības daļa, kurš veicot sociāli atbildīgus pirkumus veikaliņā, atbalsta darba integrācijas attīstību. Tādā veidā mēs panākam sabiedrības vienošanas procesu, mijiedarbību starp dažādo, veicinām vienu no demokrātijas stūrakmeņiem – iecietības vairošanu!

Tāpēc bija jāmeklē risinājums, kā pēc iespējas ilgāk un veiksmīgāk sniegt atbalstu mūsu īpašajiem amatniekiem. Sociālā uzņēmuma “Čaklās Bites Bode” veiksmes elementi ir tā amatnieki un sortimenta izvēle, kura būtiski atšķiras no lielveikalu plauktos atrodamās. Vēlamies piebilst, kad amatniekiem ir “algas diena”, mums patiess prieks redzēt dzirkstošas un priecīgas šo senioru un invalīdu acis! Tāpēc radām apstākļus, lai pārdotu vairāk un ilgāk redzētu priecīgās acis. Un sabiedrība ir tā daļa, kas var šīs acis darīt priecīgākas! Tieši tik vienkārši tas ir! Mūsu sociālais uzņēmums vairo labo ilgtermiņā!

“Čaklās Bites Bodes” internetveikals ir atvērts! Rakstām meklētājā www.caklasbitesbode.lv/e-veikals/, un laipni lūgti iepirkties! Preces e-veikalā ik dienu tiek papildinātas, līdz tiks ievietots viss plašais sortiments, kas ir uz vietas Bodē.

Aktivitāte “Sociālā uzņēmuma ilgtspējas nodrošināšana” tiek finansēta EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.

Informāciju sagatavoja: sociālais uzņēmums “Čaklās Bites Bode”