Smiltenē norisināsies reģionālais forums “Ģimenei draudzīga pašvaldība”

Smiltenē norisināsies reģionālais forums “Ģimenei draudzīga pašvaldība”

Jau rīt, 20. jūlijā, Smiltenē norisināsies reģionālais forums “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Foruma galvenais mērķis ir sniegt iespēju pašvaldību pārstāvjiem satikties klātienē, dalīties ar pieredzi, gūt iedvesmu un smelties jaunas idejas, lai padarītu ikvienu Latvijas pašvaldību ģimenēm vēl draudzīgāku. Tā ietvaros pieaugušajiem paredzētas gan tematiskas paneļdiskusijas, gan pieredzes apmaiņas ekskursijas pa ģimenei draudzīgām vietām, gan arī iedvesmojošas vieslekcijas.

Līdztekus, vēloties veidot ģimenēm draudzīgu arī šo dienu, ir sagatavota atsevišķa izklaides programma foruma dalībnieku bērniem – būs iespēja noskatīties teātra izrādi, izbaudīt “Laboratorium” šovu un apmeklēt saldējuma darbnīcu. Aktivitātes piemērotas bērniem 6 -13 gadu vecumā. Tas viss kompetentu un aizraujošu pasākumu moderatoru vadībā.

Paneļdiskusijā “Izglītība un ar tiem saistītie izaicinājumi pašvaldībās” kopā ar Smiltenes, Cēsu un Gulbenes novadu pašvaldību un Sabiedrības integrācijas fonda pārstāvjiem piedalīsies arī Ričards Gailums – Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos.

Forums tiek organziēts Sabiedrības integrācijas fonda programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” ietvaros kopā ar Smiltenes novada pašvaldību.
Pieteikties iespējams ŠEIT.

Iniciatīvas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” mērķis ir noteikt tās Latvijas pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem un ģimeniskas vides nodrošināšanai. Ģimeņu atbalsta pasākumu, kā arī iedzīvotāju balsojumā gūto atsauksmju izvērtēšana ļauj noskaidrot iedzīvotāju apmierinātību ar dzīves kvalitāti savā reģionā, kā arī aktualizēt jautājumus, ko iedzīvotāji vēlētos risināt.

Smiltenē norisināsies reģionālais forums “Ģimenei draudzīga pašvaldība”