Smilšu kino par Vidzemes lauku partnerību “Brasla”

Vidzemes lauku partnerībai “Brasla” ir tapis gaismas un smilšu kino stāsts, kurā no biedrības dibināšanas brīža parādīta, izstāstīta un izzīmēta Vidzemes lauku partnerības “Brasla” darbība, vērtības, sasniegumi un teritorija, kuru attīstījuši vietējie iedzīvotāji.

Vidzemes lauku partnerībai “Brasla” ir tapis gaismas un smilšu kino stāsts, kurā no biedrības dibināšanas brīža parādīta, izstāstīta un izzīmēta Vidzemes lauku partnerības “Brasla” darbība, vērtības, sasniegumi un teritorija, kuru attīstījuši vietējie iedzīvotāji.

Smilšu kino apskatāms ŠEIT.

Smilšu kino veidoja māksliniece Zane Pumpure-Prāmniece no SIA “Deserto”.

Aktivitāte realizēta projekta “Vidzemes lauku partnerības “Brasla” kapacitātes veicināšana” (Nr. AIF/2022/KAPAC2/44) ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Foto: Zanes Pumpures-Prāmnieces arhīvs

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes lauku partnerība “Brasla”