Slido Valmieras novadā!

Kamēr it viss pārtop kupenās – tās noklāj palodzes, sagrupējas un izkārtojas kokos, pat uz cilvēku cepurēm ir gāzelīgs sniegpārsliņu tornis – pārvērtības piedzīvo arī sporta laukumi. Tie pārtapuši par slidotavām, tāpēc ir laiks asināt slidas un doties piedzīvot ziemu.

Informācija par Valmieras novadā atvērtajām slidotavām tiks papildināta un ir pieejama šeit.

Bezmaksas slidotavas šobrīd atvērtas: hokeja laukumā pie Strenču vidusskolas (Rīgas iela 13); Mazsalacā, Sporta ielā 8 (pie slimnīcas katlu mājas); Matīšu hokeja laukumā (Robežu un Upes ielas krustojums); pie Rūjienas vidusskolas (Rīgas iela 30); pie Naukšēnu vidusskolas (Naukšēnu pagasts). Slidotgribētāji aicināti arī Valmieras Olimpiskā centra Ledus hallē, plašāk šeit.

Paldies, ja izdosies veltīt brīdi laika slidotavas tīrīšanai (īpaši laikā, kad turpina snigt).

Lai laba atpūta!

Lūdzam ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.