Slēpošanas sacensības “Mazsalacas aplis” – 2. janvārī

Mazslacas aplis

Slēpošanas sacensības “Mazsalacas aplis” – pieņem ziemas izaicinājumu skaistajos Mazsalacas slēpošanas ceļos! Slēpošanas sacensībās “Mazsalacas aplis” 2. janvarī aicināts piedalīties ikviens interesents! Nepieciešams iepriekš reģistrēties mājaslapā www.mzaplis.lv šeit.

Startējot pie Mazsalacas vidusskolas, trasē vedīs stadionā aiz skolas, turpinoties Skaņākalna dabas parka meža ceļos. Pieaugušie un jaunieši gaidīti 12 km distancē, savukārt mazākajiem dalībniekiem pa spēkam būs 3 km vai 1 km garais ceļa posms. Tāpat arī slēpošanas entuziasti (bez vecuma ierobežojuma, bērni kopā ar vecākiem) gaidīti tautas klases distancē (12 km). Lūdzam ņemt vērā, ka distance nelabvēlīgu laikapstākļu ietekmē var tikt mainīta sacensību dienā.

Trases piemērotas slēpošanai ar distanču slēpēm gan slidsolī, gan klasikas solī. Nolikums lasāms šeit.

Dalība sacensībās ir bez maksas.

Sacensības organizē biedrība “Mazsalacas aplis”.