Slēpo un slido Valmieras novadā!

Slēpošanas un slidošanas iespējas

Lai vieglāk orientēties, kur šobrīd doties baudīt ziemas priekus, esam apkopojuši informāciju ar aktuālajām slēpošanas un slidošanas vietām Valmieras novadā!

Slēpošana

  • Distanču slēpošanas aplis “Baiļu” mežā, trases garums 4 km. Trase piemērota gan klasiskā soļa, gan slidsoļa cienītājiem. Nepieciešams izmantot galvas lukturīšus. Distanču slēpes iespējams arī iznomāt kalnu slēpošanas trases darba laikā. Cena 12.00 EUR uz 2 stundām, bērniem līdz 12 g.v. 8.00 EUR.
  • Kocēnos distanču slēpotājiem izveidota aptuveni 1 km gara trase pļavā starp Alejas ielas un Ozolu ielas alejām. Lai gan trasi daļēji izgaismo tuvumā esošais ielu apgaismojums, dienas tumšajā laikā ieteicams izmantot galvas lukturīšus.
  • Mazsalacā distanču slēpošanas trase pie Mazsalacas vidusskolas stadiona. Trases garums 10 km, taču tā nav apgaismota, dienas tumšajā laikā nepieciešams izmantot galvas lukturīšus. Trase būs piemērota gan klasiskā soļa, gan slidsoļa cienītājiem.
  • Rūjienā izveidota distanču slēpošanas trase pie Rūjienas vidusskolas. Aptuveni 3 km garā trase ir paredzēta slidsolim. Dienas tumšajā laikā ieteicams izmantot galvas lukturīšus.

Cienot vienam otru, lūgums nestaigāt pa sagatavoto slidsoļa trasi vai klasiskā soļa sliedi!

Ja esi kalnu slēpošanas vai snovborda cienītājs, šobrīd “Baiļos” pieejamas trīs trases ar pacēlājiem, ir sagatavoti arī parka elementi un darbojas kafejnīca, kur sasildīties un atpūsties starp nobraucieniem. Plašāk par darba laiku vari uzzināt: Baiļi.

Slidošana

  • Slidotava/hokeja laukums Matīšos, Upes ielā 13
  • Slidotava/hokeja laukums Rencēnos, Parka un Palejas ielas krustojumā
  • Slidotava/hokeja laukums Bērzaines centrā
  • Slidotava/hokeja laukums pie Strenču pamatskolas
  • Slidotava/hokeja laukums pie Naukšēnu vidusskolas

Rūpēsimies par ledus laukumiem arī turpmāk, notīrot sniega kārtu pirms un pēc slidošanas!

Tāpat katru nedēļas nogali turpinās arī publiskās slidošanas Valmieras Olimpiskā centra Ledus hallē, kas ir vienīgā slēgta tipa slidotava Ziemeļvidzemē, piedāvājot slidošanas iespējas neatkarīgi no laikapstākļiem. Par laikiem un izcenojumiem interesējies: Valmieras Olimpiskais centrs.