Skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”

Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram

8. jūlijā ikviens pieredzējis skrējējs, skriešanas sporta entuziasts un iesācējs tiek aicināts piedalīties tradicionālajā skrējienā “Apkārt Vaidavas ezeram”, kas jau 42.reizi norisināsies Vaidavā, Valmieras novadā. Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 3. jūlija plkst. 23.59, reģistrējoties tiešsaistē biedrības “Sporta klubs SPORTLAT” mājaslapā www.sportlat.lv. Sacensību dienā pieteikšanās skrējienam un dalības maksas veikšana nebūs iespējama.

No plkst. 9.40 startēs bērnu grupu dalībnieki, bet jau plkst. 11.00 starts tiks dots tradicionālajai 11,7 km distancei apkārt Vaidavas ezeram. Atšķirībā no iepriekšējajiem gadiem, šogad bērnu grupās godalgoto vietu ieguvušie dalībnieki netiks apbalvoti, taču katrs bērnu grupu dalībnieks pēc finiša saņems piemiņas medaļu un balviņu. Skrējienā tiks apbalvoti dalībnieki pa vecuma grupām un tiks noskaidrota arī ātrākā un ātrākais “Vaidava Ceramics” sprinta posmā. Dalībnieku apbalvošana plānota ap plkst. 13.30.

Ar sacensību “Skējiens apkārt Vaidavas ezeram” nolikumu iepazīsties ŠEIT.

Informējam, ka transporta satiksme skrējiena laikā būs daļēji ierobežota. 

Skrējienu “Apkārt Vaidavas ezeram” organizē Valmieras novada pašvaldība.