Skolēnu ziemas brīvlaiks Valmieras novadā!

Kad Ziemassvētki mūs jau apciemojuši un gaisā turpina virmot pasakaina ziemas noskaņa, skolēniem pienācis laiks atpūsties. Baudi ziemas priekus un krāj spēkus 2024. gadam Valmieras novadā!

Pavadi brīvdienas sportiskā garā Ziemassvētku slidojumos Valmieras Olimpiskā centra Ledus hallē ar īpašu svētku mūziku un apgaismojumu. Ieskaties aktuālajā publiskās slidošanas piedāvājumā skolēnu brīvlaikā šeit! Sagaidot sniegu, seko līdzi atpūtas bāzes Baiļi aktualitātēm un apgūsti slēpošanas prasmi, brauc no kalna ar ragaviņām vai snovborda dēli, savukārt 7. janvārī Burtnieku Jauniešu centrā piedalies Valmieras novada jauniešu turnīrā galda hokejā. Izstaigā piesnigušās meža takas un pilsētu skvērus dažādos pastaigu maršrutos, vērojot mirdzošos rotājumus koku zaros, māju pagalmos un skatlogos. Valmieras peldbaseins būs īstā vieta, kur sasildīties dažādās pirtīs un izpriecāties Atpūtas zonā.

Piedzīvo īstus brīnumus kinoteātrī Gaisma, kur varēsi sastapt Ziemassvētku vecīti, nonākt krāsainajā kino pasaulē un ēst visgaršīgāko popkornu. 26.decembrī vecītis ciemosies arī Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, kur valda īsta ziemas pasakas noskaņa. Brīvlaikā nesēdi mājās, bet izmet loku caur mežu un paveries uz ainavu no Gaujas Stāvajiem krastiem! 26. decembrī Trikātas Saieta namā Depo notiks pasaku rīts ģimenēm ar bērniem – tur gaidīs galda leļļu izrāde, sveču tīšana un muzikāls ceļojums, bet Sēļu muižā viesosies biedrība “Čučumuiža” ar muzikālu uzvedumu visai ģimenei “Lai sveces deg”. 30. decembrī valdīs jautrība Valmieras Olimpiskā centra sporta hallē, kur norisināsies ziemas atrakciju ballīte visai ģimenei “ZiemTracis”. Fantāziju zeme “Neonija” atklās neparastu pasauli, toties apceļojot novada muzejus un muižas vari iepazīt Valmieras novada vēsturi, noslēpumus un vēl nedzirdētus stāstus. Aizraujoša atpūta kopā ar draugiem sagaidīs bērnu izklaides centrā “Brīnumu mežs”.

Baudi kultūras pasākumus! 28. decembrī Yamaha mūzikas skolas audzēkņi priecēs divos koncertos ‘Viss, ko es vēlos”, Mazsalacas Kultūras centrā notiks bērnu un jauniešu ansambļu “Pērles” un “Pērlītes” svētku koncerts “Ziemassvētku ceļš”, bet 29. decembrī Naukšēnu Kultūras namā notiks “Sienāža Ziemassvētki” pasākums bērniem.  4. janvārī Mazsalacas Jauniešu centrs aicina skolas vecuma bērnus uz tikšanos Sēļu muižā, kur varēs piedalīties ādas apstrādes darbnīcā un izveidot atslēgu piekariņus. 6. janvārī Dikļu Kultūras centrā teātra izrāde ģimenēm ar bērniem “Burunduka TV šovs” ievedīs jautrā noskaņā lielus un mazus.

Izgaršo ziemu 25. decembrī Ziemassvētku gardumu tirdziņā Mazsalacas Saieta laukumā un tirgus laukumā. Baudi gardus Valmieras novada kafejnīcu un restorānu ēdienu un dzērienu piedāvājumus, savukārt gada pirmo svētdienu atzīmē 7. janvārī Valmiermuižas alus virtuvē Latvijas garšu vēlajās brokastis.

Kopā sagaidīsim Jauno gadu ar krāšņu uguņošanu Valmierā, Mazsalacā un Rūjienā. Lai 2024. gads ikvienam dzirkstī priekā un jaunos piedzīvojums, atklājot pasaules krāšņumu!

Atgādinām, ka apmeklējums pie tūrisma uzņēmējiem jāpiesaka savlaicīgi. Plašāka informācija par tūrisma piedāvājumu Valmieras novadā atrodama vietnē visit.valmiera.lv, kā arī sazinoties pa tālruni 26332213, e-pastu vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 10.  

Informāciju sagatavoja: Linda Zīle, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes mārketinga speciāliste, mob. tālr.: 26332213