Skolēnu brīvlaikā notiks projekta “Piedzīvojumu X virpulī” ziemas nometne

Skolēnu brīvlaikā notiks projekta “Piedzīvojumu X virpulī” ziemas nometne

2023. gada ziemas skolēnu brīvlaikā, no 2. līdz 6. janvārim, Valmierā notiks projekta “Piedzīvojumu X virpulī” ziemas nometne, kurā vēl ir iespēja pieteikties zēniem un meitenēm vecumā no 7 līdz 13 gadiem. Līdzīgi kā vasaras un rudens nometnēs programma būs plānota ne tikai sportiska un dinamiska, bet arī izglītojoša un iedvesmojoša. Aktīvajā sadaļā būs vairākas ziemai un ziemas sportam atbilstošas aktivitātes, savukārt radošajā modulī plānots video ieskats Lapzemē, kā arī sadarbībā ar nometņu radošo partneri Valmieras koprades darbnīcu DARE.

Ziemas nometnes saturs būs strukturēts vairāku dienu blokos un lokācijās Valmieras pilsētvidē:

  • Pirmdiena – “Godīgas spēles” princips, vieglatlētika u.c. (Jāņa Daliņa stadions);
  • Otrdiena – ziemas sporta aktivitātes, ilgstpējas ideja sporta vidē u.c. (Dīvaliņa pļavas);
  • Trešdiena – ziemas pārgājiens ar skautu kustības elementiem u.c. (Gaujas stāvie krasti);
  • Ceturtdiena – ieskats Lapzemē, tikšanās ar X čempionu u.c. (pilsētvide, Valmieras Olimpiskais centrs);
  • Piektdiena – nodarbības Valmieras koprades darbnīcā DARE, aktīvā atpūta “Brīnumu mežā”, nometnes noslēgums.

Precīza programma tiks nosūtīta reģistrēto dalībnieku vecākiem tuvāk nometnes sākumam.

Nometņu “Piedzīvojumu X virpulī” projekta mērķis ir nodrošināt bērniem saturīgu, aktīvu, drošu un izglītojošu laika pavadīšanu skolēnu brīvlaikā. Kā pamatvērtības nometnēs tiek akcentētas tieši sportiskās aktivitātes un izpratne par veselīgu dzīvesveidu, dabas vērtībām un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Paralēli dažādām sportiskajām aktivitātēm nometnēs ir plānota “X” čempionu viesošanās, kas pamatā ir ne tikai sporta personības, bet arī zinoši meistarklašu vadītāji, kuri pēc nometņu projekta koncepta ir “X” čempioni, jo savā jomā jau ir guvuši panākumus. Nometnes viesi ar savu piemēru motivē bērnus darboties un gūt panākumus, neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem.

Nometņu “Piedzīvojumu X virpulī” organizators ir nodibinājums “Valmieras atbalsta fonds”. Nometņu norise ir reģistrēta Valsts Izglītības satura centra portālā.

Dalībnieku reģistrācija ziemas nometnei šeit.

Informācija:
E–pasts:
Tālr. 29110057, 29878192