Skolām iespēja pieteikties Ghetto Games Skolu tūrei

Ghetto Games 14. sezona ir noslēgusies ar iespaidīgiem soļiem, veidojot ielu futbola turnīrus Eiropā un lielisku sezonu Latvijā. Ne tikai Rīgas, bet arī Daugavpils, Ventspils, Valmieras un citu pilsētu jauniešiem Ghetto Games nav svešs. Katru vasaru palielinās dalībnieku skaits no visas Latvijas.

Lai kopā ar jauniešiem pavadītu laiku un iepazīstinātu ar Ghetto Games kustību, Ghetto Games viesojas skolās, kur notiek aktīva sporta stunda, diskusijas un tiek sniegta informācija, kā katrs Latvijas jaunietis var darboties Ghetto Games, pat ja sports ir uz Jūs!

Šobrīd, pēc pandēmijas laikā piedzīvotajiem ierobežojumiem, daudziem skolēniem ir ļoti grūti komunicēt un atgriezties klātienes komunikācijā. Tik pat svarīgi  ir būt arī aktīviem, jo sports palīdz katra mentālajai veselībai. Tāpēc Ghetto Games piedāvā iespēju viesoties Latvijas skolās, lai pavadītu aktīvu sporta stundu, iepazītu Ghetto Games kustību un personību stāstus šajā kustībā. Protams, iespējas jauniešiem darboties Ghetto Akadēmijā, kas ir neformālā jauniešu skola, kurā skolēni/jaunieši apgūst dzīves skolu!

Šī gada pieteikšanās notiek no 3.-11. septembrim, un pieteikties tiek aicināti skolēni no 4.-12.klasei. Pieteikumu meklē šeit: ej.uz/ggskoluture2022

2021. gadā Ghetto Games viesojās vairāk kā septiņās Latvijas skolās, kuru jaunieši pēc tam aktīvi iesaistījās Ghetto Games Akadēmijā. Šajā skolu tūrē viesosimies 14 Latvijas skolās, tāpēc skolas izaicinājums Jums!

Informāciju sagatavoja:

Sintija Leimane

Ghetto Games komunikācijas vadītāja